Anjo Wood - drevený dekoračný panel

Kód: 1389/AME 1389/FUM 1389/NAT 1389/OAK Zvoľte variant
€199
Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Kumiko je cenená japonská umelecká forma, pri ktorej sa zložito prepletajú drevené tyče a vytvárajú sa rôzne vzory bez použitia klincov alebo kovových častí. Kolekcia drevených panelov Kumiko vzdáva hold tejto rokmi overenej technike a spája tradičné remeselné umenie so súčasnými výdobytkami.

Detailné informácie

Podrobný popis

Predstavujeme Anjo: Moderný zázrak

Panely Anjo, vlajkový model kolekcie Kumiko, sú stelesnením spojenia dedičstva a inovácie. Panely Anjo, inšpirované zložitými vzormi Kumiko, prezentujú podmanivé rozloženie drevených prútov a vytvárajú estetiku, ktorá prekonáva čas.

Vyrobené precízne a kvalitne - panely Anjo sa môžu pochváliť vrchnou vrstvou vyrobenou z prémiových materiálov, ako je prírodný dub, fumovaný dub, americký orech alebo dub satén čierny, ktoré ponúkajú odolnosť aj eleganciu. Tieto panely, podporené robustnou 12 mm medzivrstvou z čiernej MDF a základnou vrstvou z drevenej dyhy pre vyváženosť, sú dokončené transparentným matným F/R lakom, ktorý zaručuje dlhú životnosť a krásu.

Technické špecifikácie panelov Anjo

Rozmery a balenie pre pohodlie - panely Anjo sú starostlivo vyrobené tak, aby spĺňali presné špecifikácie, čo zaručuje optimálny výkon a jednoduchú inštaláciu. Tu sú technické údaje:

Rozmery: Každý panel Anjo má rozmery 2400x600x13,2 mm, čo poskytuje veľkorysú plochu pokrytia pre rôzne aplikácie.

Balenie: Panely Anjo sú vhodne balené po 2 paneloch v krabici a ponúkajú celkové pokrytie 2,88 m2, čo uľahčuje manipuláciu a prepravu.

Zažite nadčasovú sofistikovanosť - ponorte sa do nadčasového šarmu a sofistikovanosti panelov Anjo z kolekcie Kumiko. Vďaka bezproblémovému spojeniu tradície a modernosti panely Anjo pozdvihnú každý interiérový priestor a dodajú vášmu okoliu charakter a pôvab.

Dodatočné parametre

Kategória: Kumiko kolekcia
Program: Kumiko Collection
Rozmery: 240 x 60 x 1,32 cm
Balenie: 2 panely v balení - 2,88 m2
Povrchová úprava: Priehľadný lak
Farba: American Walnut, Fumed Oak, Natural Oak, Oak – Satin Black

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: