Apple Crumble

Kód: 1704
ZADARMOZADARMO €38 –10 %
apple crumble
€38 –10 % €34,20 €34,20 / 1 m2
Skladom

Vinylová podlaha značky Floorify. Spoľahlivý spoj – Zámok lic. Unilin. Rozmer lamely je 4 x 178 x 1219 mm, balenie 2.6 m2. Vhodná pre podlahové kúrenie. Záruka 20 rokov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Teplé farby a jedinečný vzhľad dreva dodávajú Vašej podlahe Floorify PLANKS ten prirozený vzhľad a dojem, ktorý je dnes tak atraktívny.

Výnimočný charakter dreva vyniká v mnohých detailoch: jemný lesk olejom napustených parketových podláh, decentné opracovanie hrán a povrchová štruktúra, ktorá je vždy hrejivá a mäkká na dotyk. Každý diel je opatrený dokonalou povrchovou úpravou Floorify® Quiet Senze s mimoriadnou odolnosťou proti nárazom, škrabancom, škvrnám a liehovým fixom.

Vďaka neobvykle odolnému a tepelne stabilnému jadru Floorify® Rigid Core ušetríte za sterkovanie podkladu a drahé podložky, nebudete riešiť u vinylov obvyklé špárovanie a strieškovanie lamel.. NAJPEVNEJŠÍ VINYLOVÝ ZÁMOK NA TRHU. Absolútna voduvzdornosť a veľmi rýchla pokládka bez zložitej prípravy až do plochy 20 x 20 m neprerušená dilatačnými profilmi sa pre Vás stane samozrejmosťou.

Pokládka možná aj na staré dlaždice, na bežnú lacnú podložku, záťažová trieda 33.

Vyrobené bez škodlivých ftalátov (DINP), emisná trieda A+.

Ideálne na podlahové vykurovanie i na elektrické vykurovacie fólie a teplovodné podlahové kúrenie - testované vo Fénix Jeseník na fóliách ECOFILM dlhodobo na 60° C.

Komfortná, tichá podlaha – kročajový útlm 20 dB.

Dodatočné parametre

Kategória: Planks
Hmotnosť: 20 kg
Kód: F055
Rozmery v mm (H x Š x D): 4 x 178 x 1219
Balenie (m2): 2,6
Počet lamiel v balení (ks): 12
Dekor: Dub-Lively
Vzor: Plošný
Nášlapná vrstva: 0,55 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: