Art Moderne - drevený dekoračný panel

Kód: 1377/AME 1377/FUM 1377/NAT 1377/OAK Zvoľte variant
€199
Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Art Deco, maják nadčasovej sofistikovanosti, sa objavil na tvorivej scéne vo Francúzsku pred prvou svetovou vojnou.Toto vplyvné hnutie preniklo do rôznych aspektov dizajnu, od architektúry až po predmety každodennej potreby, vďaka spojeniu modernosti a tradičného remesla.

Detailné informácie

Podrobný popis

Neo Art Deco predstavuje bohatstvo, inovácie a nádejný pohľad do budúcnosti, vyžaruje sebavedomie a istotu. Jeho vplyv na dizajn stále rezonuje a inšpiruje súčasné interpretácie, napríklad kolekciu Neo Art Deco.

Jedným z takýchto stelesnení trvalého pôvabu Art Deco je panel Deko. Tieto panely sú vyrobené s dôkladným dôrazom na detail a vzdávajú hold bohatému odkazu tohto hnutia. Každý panel Deko má vrchnú vrstvu vyrobenú z prvotriednych materiálov, ako je prírodný dub, fumovaný dub alebo americký orech, a dodáva každému priestoru nádych luxusu a tepla.

Remeselné spracovanie a dokonalosť materiálu - Pod povrchom sa nachádza robustná 12 mm medzivrstva z čiernej MDF dosky, ktorá zabezpečuje štrukturálnu integritu, odolnosť a dlhú životnosť. Základná vrstva, vyrobená z drevenej dyhy, dodáva panelu stabilitu a rovnováhu, čím zvyšuje jeho celkovú kvalitu.

Panely Deko sú povrchovo upravené transparentným matným F/R lakom, ktorý vyžaruje jemný lesk, zvýrazňuje prirodzenú krásu drevenej dyhy a zároveň poskytuje ochranu proti opotrebovaniu. Tento dôkladný proces povrchovej úpravy zvyšuje estetickú príťažlivosť panela a robí z neho univerzálnu voľbu pre rôzne interiérové aplikácie.

Univerzálne rozmery pre rôzne dizajnové projekty

Rozmery: Každý panel Art Moderne má rozmery 2400x600x13,2 mm a pokrýva plochu 1,44 m², čím ponúka všestranné využitie pre rôzne interiérové aplikácie.

Pokrytie plochy: Svojimi rozmermi poskytujú panely Art Moderne dostatočné pokrytie, ktoré umožňuje bezproblémovú integráciu do rôznych dizajnových projektov.

Efektívnosť balenia: Pohodlné balenie s 2 panelmi v krabici zjednodušuje a zefektívňuje inštaláciu a zabezpečuje jednoduchú manipuláciu a prepravu.

Pozdvihnite svoj priestor s panelmi Deko - Pozdvihnite svoj priestor s nadčasovou eleganciou panelov Deko z kolekcie Neo Art Deco. Či už sa tieto panely používajú ako obklady stien, akcenty nábytku alebo dekoratívne prvky, zachytávajú podstatu pôvabu a sofistikovanosti Art Deco a vdýchnu každému interiéru zmysel pre rafinovanosť a štýl.

Dodatočné parametre

Kategória: Neo Art Deco kolekcia
Program: Neo Art Deco
Rozmery: 240 x 60 x 1,32 cm
Balenie: 2 panely v balení - 2,88 m2
Povrchová úprava: Priehľadný lak
Farba: American Walnut, Fumed Oak, Natural Oak, Oak – Satin Black

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: