Coquille

Kód: 1785
ZADARMOZADARMO €43 –10 %
coquille
€43 –10 % €38,70 €38,70 / 1 m2
Skladom

Vinylová podlaha značky Floorify. Spoľahlivý spoj – Zámok lic. Unilin. Rozmer lamely je 4,5 x 600 x 900 mm, balení 2.16 m2. Vhodná pre podlahové kúrenie. Záruka 25 rokov/ 5 rokov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vinylová podlaha BIG TILES

BIG TILES - dlaždice 60 na 90 cm – najväčší rigidné vinylové dlaždice na trhu. Vďaka extra veľkému formátu sú spoje prakticky neviditeľné a montáž je extra rýchla a jednoduchá. Atraktívne prevedenie taktiež zodpovedá súčasnému interiérovému trendu: súvislý povrch s veľmi prirodzeným efektom. Dlaždice vyzerajú rovnako ako betón alebo prírodný kameň, ale nemajú ich nevýhody.

Každý diel je opatrený dokonalou povrchovou úpravou Floorify® Quiet Senze s mimoriadnou odolnosťou proti nárazom, škrabancom, škvrnám a liehovým fixom.

Vďaka neobvykle odolnému a tepelne stabilnému jadru Floorify® Rigid Core ušetríte za sterkovanie podkladu a drahé podložky, nebudete riešiť u vinylov obvyklé špárovanie a strieškovanie lamel.. NAJPEVNEJŠÍ VINYLOVÝ ZÁMOK NA TRHU. Absolútna voduvzdornosť a veľmi rýchla pokládka bez zložitej prípravy až do plochy 20 x 20 m neprerušená dilatačnými profilmi sa pre Vás stane samozrejmosťou.

Pokládka možná aj na staré dlaždice, na bežnú lacnú podložku, záťažová trieda 33.

Vyrobené bez škodlivých ftalátov (DINP), emisná trieda A+.

Ideálne na podlahové vykurovanie i na elektrické vykurovacie fólie a teplovodné podlahové kúrenie - testované vo Fénix Jeseník na fóliách ECOFILM dlhodobo na 60° C.

Komfortna, tichá podlaha – kročajový útlm 20 dB.

Dodatočné parametre

Kategória: Big Tiles
Hmotnosť: 18 kg
Kód: F029
Rozmery v mm (H x Š x D): 4,5 x 600 x 900
Balenie (m2): 2,16
Počet lamiel v balení (ks): 4
Dekor: Kameň
Vzor: Plošný
Nášlapná vrstva: 0,55 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: