Empire Wood - drevený dekoračný panel

Kód: 1366/AME 1366/FUM 1366/NAT 1366/OAK Zvoľte variant
€199
Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Kolekcia Neo Art Deco vzdáva hold štýlu Art Deco, ktorý bol kľúčovým hnutím vo výtvarnom umení, architektúre a dizajne. Hnutie Art Deco, ktoré vzniklo vo Francúzsku pred prvou svetovou vojnou, ovplyvnilo estetiku budov, nábytku a predmetov každodennej potreby a spojilo moderné štýly s remeselnou zručnosťou a bohatými materiálmi.

Detailné informácie

Podrobný popis

Stelesnenie luxusu a pokroku - Art Deco symbolizovalo luxus, pôvab a vieru v spoločenský a technologický pokrok. Predstavovalo éru bujarého života a viery v lepšiu budúcnosť. Kolekcia EDO Neo Art Deco vrátane modelu Empire vystihuje podstatu tohto hnutia a ponúka súčasnú interpretáciu jeho nadčasovej elegancie a sofistikovanosti.

Remeselná a materiálová dokonalosť - Precízne vyrobené panely Empire majú vrchnú vrstvu z prvotriedneho prírodného duba, fumovaného duba, amerického orecha alebo duba - saténovo čierneho. Tieto panely, podporené robustnou 12 mm čiernou medzivrstvou z MDF a základnou vrstvou z drevenej dyhy, vykazujú špičkovú kvalitu a pozornosť venovanú detailom. Dokončené transparentným matným F/R lakom sú ukážkou najlepšieho remeselného spracovania a dokonalosti materiálu.

Univerzálne rozmery a balenie

Rozmery: Panely Empire sa môžu pochváliť rozmermi 2400 × 600 × 13,2 mm, ktoré sú starostlivo navrhnuté tak, aby bez problémov zapadli do akéhokoľvek interiérového priestoru a poskytli plátno pre nadčasovú eleganciu.

Plošné pokrytie: Každý z panelov Empire pokrýva plochu 1,44 metra štvorcového a ponúka dostatočné pokrytie pre rôzne interiérové aplikácie, čo umožňuje všestranné možnosti dizajnu a priestorového usporiadania.

Balenie: Panely Empire sú balené po 2 paneloch v jednej krabici, čo zaručuje pohodlnú manipuláciu a inštaláciu a zjednodušuje proces pre architektov, dizajnérov aj majiteľov domov. S celkovým pokrytím 2,88 štvorcového metra na krabicu zvyšujú efektivitu a jednoduchosť pri inštalácii.

Dodatočné parametre

Kategória: Neo Art Deco kolekcia
Program: Neo Art Deco
Rozmery: 240 x 60 x 1,32 cm
Balenie: 2 panely v balení - 2,88 m2
Povrchová úprava: Priehľadný lak
Farba: American Walnut, Fumed Oak, Natural Oak, Oak – Satin Black

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: