Game Board Wood - drevený dekoračný panel

Kód: 1422/AME 1422/FUM 1422/NAT 1422/OAK Zvoľte variant
€199
Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Kolekcia Japandi stelesňuje podstatu súčasného dizajnového trendu známeho ako Japandi, harmonického spojenia škandinávskej jednoduchosti a japonskej elegancie. Tento inovatívny prístup spája čisté línie a funkčný minimalizmus škandinávskeho dizajnu s nadčasovou sofistikovanosťou a zenovou estetikou japonskej kultúry. Výsledkom je jedinečná zmes štýlov, ktorá hladko spája najlepšie prvky oboch svetov a vytvára priestory, ktoré sú pokojné, vyvážené a ľahko elegantné.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nadčasová zmes štýlov - Jednou z charakteristických vlastností štýlu Japandi je jeho nadčasovosť. Spojením trvalej príťažlivosti škandinávskeho dizajnu s klasickou eleganciou japonskej estetiky dosahuje vzhľad Japandi nadčasovú kvalitu, ktorá prekonáva prchavé trendy. Čisté línie, neutrálne farebné palety a dôraz na prírodné materiály vytvárajú interiéry, ktoré vyžarujú pocit pokoja a pohody a sú dokonalým útočiskom pred chaosom moderného sveta.

Vylepšenie interiérových priestorov - Kolekcia Japandi ponúka celý rad dekoratívnych panelov, ktoré sú nielen vizuálne úžasné, ale aj vysoko funkčné. Tieto panely slúžia ako všestranné dizajnové prvky, ktoré možno použiť na zvýšenie estetickej príťažlivosti akéhokoľvek interiérového priestoru. Či už sa panely používajú ako obklady stien, deliace priečky alebo dekoratívne akcenty, dodávajú miestnosti textúru, hĺbku a vizuálny záujem, čím pozdvihujú jej celkový vzhľad a dojem.

Remeselné spracovanie a kvalita - pri výrobe dekoratívnych panelov sa používajú len tie najlepšie materiály a najvyššie štandardy remeselného spracovania. Každý panel je vyrobený na masívnej čiernej MDF doske, čo zaručuje odolnosť, stabilitu a dlhú životnosť. Hladký brúsený povrch poskytuje dokonalé plátno na prezentáciu prirodzenej krásy drevenej dyhy, zatiaľ čo transparentný matný F/R lak dodáva panelu ochrannú vrstvu a zvyšuje jeho estetický dojem.

Inštalácia bez námahy

Rozmery: Každý dekoračný panel sa môže pochváliť presnými rozmermi 2400x600x13,2 mm, ktoré zaručujú dokonalé prispôsobenie sa akémukoľvek priestoru, či už ide o obytnú plochu alebo komerčné prostredie.

Pokrytie plochy: S plošným pokrytím 1,44 m² na jeden panel ponúkajú dekoračné panely dostatočné pokrytie na premenu interiérových priestorov svojou úžasnou estetikou.

Balenie: Tieto ľahké panely sú pohodlne balené po 2 paneloch v krabici a ľahko sa s nimi manipuluje a prepravujú, takže sú vhodné na projekty pre domácich majstrov aj na profesionálne inštalácie. Toto balenie vám zaručí, že budete mať všetko, čo potrebujete na okamžité začatie premeny interiéru.

Dodatočné parametre

Kategória: Japandi kolekcia
Program: Japandi Collection
Rozmery: 240 x 60 x 1,32 cm
Balenie: 2 panely v balení - 2,88 m2
Povrchová úprava: Priehľadný lak
Farba: American Walnut, Fumed Oak, Natural Oak, Oak – Satin Black

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: