Goose

Kód: 1764
ZADARMOZADARMO €43 –10 %
goose
€43 –10 % €38,70 €38,70 / 2.47 m2
Skladom

Vinylová podlaha značky Floorify. Spoľahlivý spoj – Zámok lic. Unilin. Rozmer lamely je 4,5 x 225 x 1524 mm, balení 2.74 m2. Vhodná pre podlahové kúrenie. Záruka 25 rokov / 5 rokov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vinylová podlaha LONG PLANKS

Teplé farby, nadpriemerne veľké lamely, autentické fázy a jedinečný vzhľad dreva dodávajú Vašej podlahe Floorify LONG PLANKS ten prirodzený vzhľad a dojem, ktorý je dnes tak atraktívny.

Výnimočný charakter dreva vyniká v mnohých detailoch: jemný lesk olejom napustených parketových podláh, decentné opracovanie hrán a povrchová štruktúra, ktorá je vždy hrejivá a mäkká na dotyk. Každý diel je opatrený dokonalou povrchovou úpravou Floorify® Quiet Senze s mimoriadnou odolnosťou proti nárazom, škrabancom, škvrnám a liehovým fixom.

Vďaka neobvykle odolnému a tepelne stabilnému jadru Floorify® Rigid Core ušetríte za sterkovanie podkladu a drahé podložky, nebudete riešiť u vinylov obvyklé špárovanie a strieškovanie lamel.. NAJPEVNEJŠÍ VINYLOVÝ ZÁMOK NA TRHU. Absolútna voduvzdornosť a veľmi rýchla pokládka bez zložitej prípravy až do plochy 20 x 20 m neprerušená dilatačnými profilmi sa pre Vás stane samozrejmosťou.

Pokládka možná aj na staré dlaždice, na bežnú lacnú podložku, záťažová trieda 33.

Vyrobené bez škodlivých ftalátov (DINP), emisná trieda A+.

Ideálne na podlahové vykurovanie i na elektrické vykurovacie fólie a teplovodné podlahové kúrenie - testované vo Fénix Jeseník na fóliách ECOFILM dlhodobo na 60° C.

Komfortna, tichá podlaha – kročajový útlm 20 dB.

Dodatočné parametre

Kategória: Long Planks
Hmotnosť: 22 kg
Kód: F036
Rozmery v mm (H x Š x D): 4,5 x 225 x 1524
Balenie (m2): 2,47
Počet lamiel v balení (ks): 8
Dekor: Dub-Rustic
Vzor: Plošný
Nášlapná vrstva: 0,55 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: