Ivory Oak Premium - pravý

Kód: 1914
ZADARMOZADARMO €62,50 –10 %
ivory oak1
€62,50 –10 % €56,25 €56,25 / 1 m2
Skladom

Drevená dyhová podlaha značky Parky so super matným lakom a kartáčovaním je určená pre položenie do rybiny. Spoľahlivý spoj– Zámok Unifit X. Rozmer lamiel je 10 x 121 x 593 mm, balenie 0.789 m2. Vhodná pre podlahové kúrenie. Záruka limitovaná doživotná/10rokov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Drevená dyhová podlaha Swing

Kolekcia Parky Swing so zámkovým systémom na čelnom spoji Unifit X®, vhodná pre položenie do rybiny v menších priestoroch.

Kolekcia Parky Swing obsahuje 2 farby európskeho dubu a amerického orecha. Každá lamela má štvorstrannú minifázu a zámkový systém Unifit X® pre rýchlu a ľahkú inštaláciu. Dodáva sa v separátnom balení zvlášť pre ľavé a pre pravé prevedenie zámku.

Vďaka novému super matnému lakovanému hlbšie kartáčovanému povrchu Titanium bez viditeľnej povrchovej vrstvy (3 gloss) v ultimatívnej triede 33 – vysoká komerčná záťaž nebývalou odolnosťou proti škrabancom a vlhkosti.

Každá podlaha Swing má novo vodeodolný povrch. Kombinácia so systémom Aqua Sealing Complete, ktorý chráni spoje, Vám poskytuje 12 hodín vodovzdornú podlahu. Vďaka tomu je Vaša podlaha odolná proti každodennému rozliatiu a kvapkám vody.

Ide o ideálnu voľbu pre interiéry aj v tých najnáročnejších miestach Vášho domu, ako je kuchyňa alebo v objektoch s vysokou prevádzkou, ako sú hotelové haly, kancelárie, maloobchodné predajne…

Dodatočné parametre

Kategória: SWING
Hmotnosť: 6.9 kg
Kód: SWXB102R
Rozmery v mm (H x Š x D): 10 x 121 x 593
Balenie (m2): 0,789
Počet lamiel v balení (ks): 11
Dekor: Dub-Premium
Vzor: Monoplošný-rybina
Nášlapná vrstva: 0,6 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: