Kúpeľňová skrinka 8297 Arvada

Kód: 202
€339 –14 %
kupenova skrina
€339 –14 % €289
Skladom

Kúpeľňová skrinka Arvada do kúpeľne je vybavená štyrmi zásuvkami. Všetky sú vybavené technológiou soft-close pre jemné a tiché zatváranie. Vrchná doska a čelá nábytku sú vyrobené z MDF. Povrch je supermatný a tvorí tak dokonalý kontrast k lesklým úchytkám a nožičkám. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Moderný, kúpeľňový program Arvada od nemeckého výrobcu Germania si vás získa jednoduchými, priamymi líniami. Elegantný, biely nábytok, ktorého charakter podčiarkujú štíhle kovové úchytky v chrómovom prevedení, je možné šikovne umiestniť ako do hlavnej kúpeľne, tak aj do hosťovskej toalety. Jedinečnosť tejto série podtrhávajú vysoké chrómové nožičky v striebornej farbe, ktoré dodávajú nábytku ľahkosť a vzdušnosť.

Zobrazená spodná skrinka je vybavená štyrmi zásuvkami. Všetky majú praktickú technológiu soft-close, aby sa dali zásuvky jemne zatvárať.

Horný panel a čelá nábytku sú vyrobené z MDF. Povrch je supermatný a tvorí dokonalý kontrast k lesklým úchytkám a nožičkám. Korpus je pokrytý vrstvou melamínovej živice, ktorá zabezpečuje jednoduché odvádzanie vlhkosti.

Pre harmonické zariadenie v kúpeľni objavte ďalší nábytok z radu Arvada. Okrem tu vyobrazenej skrinky v našej ponuke nájdete i skrinku pod umývadlo (model č. 8296-84) so ​​zodpovedajúcim zrkadlom (model č. 1429-84), vysokú skrinku (model č. 8298-84) a závesnú skrinku (model č. 8299-84) v rovnakom dizajne.

Všetok nábytok Germania je vyvinutý a vyrobený v Nemecku.

Výhody pre Vás:

  • Vyrobené v Nemecku
  • Čelá a horný panel z MDF 
  • Čelá a horný panel so supermatným povrchom
  • Samozatváracie zásuvky
  • Kovové úchytky a nožičky
  • Kombinovateľné s ostatným nábytkom z programu Arvada

 

 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Nábytkové programy
Hmotnosť: 20.03 kg
Číslo modelu: 8297-84
Program: Arvada
Rozmery (ŠxVxH): 30 x 86 x 35 cm
Farba: biela
Úchytky: kovové
Materiál prednej časti: MDF
Povrch prednej časti: supermatný
Materiál korpusu: DTD
Povrch koprusu: melamínová živica

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: