Viacúčelová skriňa 4323 Calvera

Kód: 298
€729
Skladom

Viacúčelová skriňa 4323-242 Calvera je vďaka svojim veľkorysým rozmerom 105 cm na šírku, 199 cm na výšku a 41 cm do hĺbky skutočným zázrakom úložného priestoru. Dá sa využiť rôznymi spôsobmi a svoje vhodné miesto si tak nájde v predsieni aj v iných miestnostiach ako je spálňa či domáca pracovňa. Nastaviteľné police vám umožnia prispôsobiť si individuálne interiér skrinky podľa účelu použitia.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Skrine z programu Calvera od nemeckého výrobcu Germania zaručia očarujúci vzhľad vášho interiéru. Zostava korpusov v útulnom dekore duba navarra ako aj biele dvierka s elegantným lakovaným povrchom, ktoré dokonale zvýrazňuje bezúchytkový dizajn, predstavia váš domov v úplne novom svetle.

Viacúčelová skriňa 4323-242 Calvera je vďaka svojim veľkorysým rozmerom 105 cm na šírku, 199 cm na výšku a 41 cm do hĺbky priestranným úložným riešením. Je vysoko všestranná, svoje miesto si nájde nielen v predsieni, ale aj v iných miestnostiach, ako je spálňa alebo domáca pracovňa.

Nastaviteľné police vám umožnia prispôsobiť si individuálne interiér skrinky podľa účelu použitia. Môže slúžiť napríklad ako odkladací priestor pre topánky, oblečenie a doplnky, ako aj pre knihy a šanóny. Integrovaná technológia tlmenia dverí bráni hluku spôsobenému buchnutím dverí a zaisťuje ich tiché zatváranie. Povrchy potiahnuté melamínom a kvalitné ABS hrany navyše robia zo skrinky veľmi pevný a ľahko udržiavateľný kus nábytku. 

Pre vytvorenie harmonického usporiadania môžete viacúčelovú skriňu skombinovať so zodpovedajúcou viacúčelovou skriňou v menšom prevedení (č. modelu 4322-242). 
Všetok nábytok Germania je vyvinutý a vyrobený v Nemecku. Je dodávaný vrátane montážnej sady (v závislosti od konštrukcie steny je potrebné dokúpiť samostatne len skrutky a hmoždinky). 
 
 
Výhody pre Vás: 
  • Vyrobené v Nemecku
  • Povrch z melamínovej živice
  • Vysoko kvalitné ABS hrany
  • Vysoko lesklé lakované čelá
  • Bezúchytkový dizajn
  • Tlmené dovieranie dvierok
  • Nastaviteľné police
  • Kombinovateľné s viacúčelovou skriňou 4322 Calvera
 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Nábytkové programy
Hmotnosť: 95.7 kg
Číslo modelu: 4322-242
Program: Calvera
Rozmery (ŠxVxH): 70 x 199 x 41 cm
Farba: biela / dekor duba navarra
Materiál prednej časti: DTD
Povrch prednej časti: melamínová živica, lakovaný, vysoký lesk
Materiál korpusu: DTD
Povrch korpusu: melamínová živica

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: