Nástenná skrinka 8299 Arvada

Kód: 214
€159
Skladom

Nástenná skrinka 8299 Arvada je vybavená dvierkami s tlmeným zatváraním. Za dvierkami sa nachádzajú dve nastaviteľné police, ktoré ponúkajú dostatok priestoru pre akékoľvek hygienické potreby. Korpus je potiahnutý melamínovou živicou pre ľahšie odvádzanie vlhkosti.

Detailné informácie

Podrobný popis

Moderný, kúpeľňový program Arvada od Germanie si vás získa jednoduchými, priamymi líniami. Elegantný, biely nábytok, ktorého charakter podčiarkujú štíhle kovové úchytky v chrómovom prevedení, je možné šikovne umiestniť ako do hlavnej kúpeľne, tak aj do hosťovskej toalety. Jedinečnosť tejto série podtrhávajú vysoké chrómové nožičky v striebornej farbe, ktoré dodávajú nábytku ľahkosť a vzdušnosť.

Nástenná skrinka 8299 Arvada je vybavená dvierkami s tlmeným zatváraním. Za dvierkami sa nachádzajú dve nastaviteľné police, ktoré ponúkajú dostatok priestoru pre akékoľvek hygienické potreby. 

Čelá nábytku sú vyrobené z MDF. Povrch je supermatný a tvorí dokonalý kontrast k lesklým úchytkám a nožičkám. Korpus je pokrytý vrstvou melamínovej živice, ktorá zabezpečuje jednoduché odvádzanie vlhkosti.

Pre harmonické zariadenie kúpeľne si môžete vybrať z ďalších modelov nábytku z radu Arvada. Okrem nástennej skrinky ponúkame skrinku pod umývadlo (model. č. 8296-84) so zodpovedajúcim zrkadlom (model č. 1429-84), spodnú skrinku (model č. 8297-84) a vysokú skrinku (model. č. 8298-84) v rovnakom dizajne.

Všetok nábytok Germania je vyvinutý a vyrobený v Nemecku. Je dodávaný vrátane montážnej sady (v závislosti od konštrukcie steny je potrebné dokúpiť samostatne len skrutky a hmoždinky).

 

Výhody pre Vás:

  • Vyrobené v Nemecku
  • Čelá z MDF 
  • Čelá so supermatným povrchom
  • Dvierka s tlmeným zatváraním
  • Nastaviteľné police
  • Kovové úchytky
  • Kombinovateľné s ostatným nábytkom z programu Arvada
 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Nástenné skrinky
Hmotnosť: 11.63 kg
Číslo modelu: 8299-84
Program: Arvada
Rozmery (ŠxVxH): 30 x 73 x 32 cm
Farba: biela
Úchytky: kovové
Materiál prednej časti: MDF
Povrch prednej časti: supermatný
Materiál korpusu: DTD
Povrch korpusu: melamínová živica

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: