Osaka Wood - drevený dekoračný panel

Kód: 1404/AME 1404/FUM 1404/NAT 1404/OAK Zvoľte variant
€199
Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Kumiko je dôkazom majstrovstva a precíznosti tradičného japonského spracovania dreva. Táto starodávna technika zahŕňa zložité prepletanie drevených prútov, ktoré vytvára fascinujúce vzory a výrazy a ukazuje krásu prírodných materiálov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Moderná interpretácia v kolekcii Kumiko - Kolekcia drevených panelov Kumiko vzdáva hold tejto úctyhodnej tradícii a zároveň využíva moderné technológie. Kolekcia inšpirovaná zložitým remeselným spracovaním Kumiko pretvára klasické vzory s moderným vkusom a ponúka spojenie dedičstva a inovácií.

Predstavujeme Osaka: Osaka: zmes tradície a modernosti

Panely Osaka, výrazný model kolekcie Kumiko, stelesňujú bezproblémové spojenie tradície a modernosti. Panely Osaka čerpajú inšpiráciu zo zložitých vzorov Kumiko a vyznačujú sa podmanivým rozložením drevených tyčí, čím vytvárajú vizuálne majstrovské dielo, ktoré si podmaňuje zmysly.

Vyrobené precízne a starostlivo - panely Osaka sa môžu pochváliť vrchnou vrstvou vyrobenou z prvotriednych materiálov, ako je prírodný dub, fumovaný dub, americký orech alebo dub saténový čierny, čo zaručuje odolnosť aj eleganciu. Tieto panely, podopreté robustnou 12 mm medzivrstvou z čiernej MDF a základnou vrstvou z drevenej dyhy na vyváženie, vykazujú dôkladné remeselné spracovanie a pozornosť venovanú detailom.

Rozmery panelov a podrobnosti o balení - Panely Osaka sú vyrobené s presnosťou, aby spĺňali potreby rôznych aplikácií a zároveň zabezpečili jednoduchú manipuláciu a inštaláciu. Tu sú podrobné špecifikácie:

Rozmery: Každý panel Osaka má rozmery 2400 mm (dĺžka) x 600 mm (šírka) x 13,2 mm (hrúbka), čo poskytuje dostatočné pokrytie pre rôzne aplikácie.

Pokrytie plochy: S rozmermi 2400 x 600 mm pokrýva každý panel Osaka plochu 1,44 m², čo je vhodné pre širokú škálu priestorových usporiadaní.

Balenie: Panely Osaka sú vhodne balené po 2 paneloch v krabici a ponúkajú celkové pokrytie 2,88 m², čo uľahčuje manipuláciu a inštaláciu.

Zažite nadčasovú krásu - ponorte sa do nadčasovej elegancie panelov Osaka z kolekcie Kumiko. Vďaka harmonickému spojeniu tradície a modernosti dodajú panely Osaka každému interiéru sofistikovanosť a charakter a obohatia atmosféru svojím nádherným dizajnom a remeselným spracovaním.

Objavte pôvab panelov Osaka a pozdvihnite svoje obytné priestory nadčasovou krásou japonského remeselného umenia pretvoreného pre moderný svet.

Dodatočné parametre

Kategória: Kumiko kolekcia
Program: Kumiko Collection
Rozmery: 240 x 60 x 1,32 cm
Balenie: 2 panely v balení - 2,88 m2
Povrchová úprava: Priehľadný lak
Farba: American Walnut, Fumed Oak, Natural Oak, Oak – Satin Black

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: