Písací stôl 4156 Lioni

Kód: 445
€505
Skladom

Písací stôl 4156-513 Lioni vás presvedčí svojím štýlovým a funkčným dizajnom. So šírkou 120 cm, výškou 75 cm a hĺbkou 117 cm ponúka dostatok priestoru pre váš notebook, tablet alebo iné pracovné materiály. S nosnosťou až 25 kg je stôl s povrchom z  melamínovej živice v modernom dekore duba navarra nielen trendy, ale aj mimoriadne stabilný. Biely zadný panel stola mu poskytuje dodatočnú stabilitu a kvalitné ABS hrany zaisťujú odolnosť proti nárazom. Kovové nohy v bielej farbe mu dodávajú aj napriek svojej mohutnosti elegantný vzhľad. Integrovaná skrinka vytvára priestor pre vaše spisy, knihy a dokumenty.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ak hľadáte veľa úložného priestoru pre vašu domácu kanceláriu, kancelársky program Lioni je pre vás ako stvorený. Okrem dvoch knižníc séria Lioni ponúka aj dve verzie stola, z ktorých jeden je vybavený dodatočným úložným priestorom vo forme integrovanej skrinky a pojazdný kontajner. V kombinácii klasickej bielej farby so vzrušujúcimi akcentmi v dekore duba navarra vytvorí Lioni nielen úložný priestor, ale aj zveľadí vašu kanceláriu.

Písací stôl 4156-513 Lioni vás presvedčí svojím štýlovým a funkčným dizajnom. So šírkou 120 cm, výškou 75 cm a hĺbkou 117 cm ponúka dostatok priestoru pre váš notebook, tablet alebo iné pracovné materiály. S nosnosťou až 25 kg je stôl s povrchom z  melamínovej živice v modernom dekore dubu navarra nielen trendy, ale aj mimoriadne stabilný. Biely zadný panel stola mu poskytuje dodatočnú stabilitu a kvalitné ABS hrany zaisťujú odolnosť proti nárazom. Kovové nohy v bielej farbe dodávajú aj napriek svojej mohutnosti stolu elegantný vzhľad. Integrovaná skrinka vytvára priestor pre vaše spisy, knihy a dokumenty.

K písaciemu stolu je k dispozícii ďalší nábytok série Lioni. Séria pozostáva z ďalšieho variantu stola (č. modelu 4157-513), pojazdného kontajnera (č. výrobku 4151-513) a dvoch knižníc (moddel č. 4195-513 a 4196-513). Vyskúšajte kvalitu a funkčnosť tohto štýlového kancelárskeho programu na vlastnej koži.

Všetok nábytok Germania je vyvinutý a vyrobený v Nemecku.

 

Výhody pre Vás:

  • Vyrobené v Nemecku
  • Povrch z melamínovej živice
  • Vysoko kvalitné ABS hrany
  • Posuvné dvierka
  • Možnosť namontovať opačne
  • Kombinovateľné s ostatným nábytkom z programu Lioni
 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Písacie stoly
Hmotnosť: 55.94 kg
Číslo modelu: 4156-513
Program: Lioni
Rozmery (ŠxVxH): 120 x 75 x 117 cm
Farba: biela / dekor duba navarra
Materiál prednej časti: DTD
Povrch prednej časti: melamínová živica
Materiál korpusu: DTD
Povrch korpusu: melamínová živica

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: