Písací stôl 4200 Monteria

Kód: 538
€779
Skladom

Kontaktná plocha písacieho stola 4200-84 Monteria je vyrobená z kvalitného tvrdeného bezpečnostného skla. Jednoduchá biela dodáva sklenenému povrchu elegantný vzhľad. Kancelársky program Monteria je skutočným vrcholom dizajnu, ale v ničom nezaostáva ani po technickej stránke. Kovová konštrukcia, ABS hrany a povrchová úprava z melamínovej živice dodávajú nábytku výraznú robustnosť.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kancelársky program Monteria od nemeckého výrobcu Germania je ušľachtilým vylepšením vašej kancelárie. Jednoduchá biela dodáva elegantný vzhľad kvalitným povrchom z tvrdeného bezpečnostného skla. ABS hrany a povrchová úprava z melamínovej živice navyše dodávajú nábytku veľmi robustný vzhľad.

Jednoduchý písací stôl 4200-84 Monteria presvedčí svojou veľkou pracovnou plochou so sklenenou doskou. Kontaktná plocha nábytku je pokrytá kvalitným tvrdeným bezpečnostným sklom. To zaisťuje, že stôl je nielen extrémne robustný, ale aj mimoriadne bezpečný pri každodennom používaní. V prípade rozbitia skla sa rozdelí na množstvo malých a neostrých jednotlivých častí, čím sa výrazne minimalizuje riziko poranenia. Okrem toho, konštrukcia stola zaisťuje maximálne otvorený priestor pre nohy, takže vaša kancelária nestráca priestor ani voľnosť pohybu.

Pre harmonické zariadenie domácej pracovne skombinujte zobrazený stôl s iným nábytkom z programu Monteria. Skrinky na šanóny (č. modelu 4203-84 a 4205-84), skrinky (č. modelu 4202-84 a 4204-84) a pojazdný kontajner (č. modelu 4201-84) poskytujú dostatok priestoru pre množstvo pracovných materiálov. Ale aj ako solitér vyzerá tento nábytok výborne.

Všetok nábytok Germania je vyvinutý a vyrobený v Nemecku. Je dodávaný vrátane montážnej sady (v závislosti od konštrukcie steny je potrebné dokúpiť samostatne len skrutky a hmoždinky).

 

Výhody pre Vás:

  • Vyrobené v Nemecku
  • Povrch z melamínovej živice
  • Vysoko kvalitné ABS hrany
  • Horná doska so skleneným povrchom
  • Tvrdené bezpečnostné sklo
  • Kombinovateľné s ostatným nábytkom z programu Monteria

Dodatočné parametre

Kategória: Písacie stoly
Hmotnosť: 48.54 kg
Číslo modelu: 4200-84
Program: Monteria
Rozmery: 160 x 75 x 80 cm
Farba: biela
Materiál pracovnej dosky: DTD
Povrch pracovnej dosky: melamínová živica, tvrdené bezpečnostné sklo
Materiál konštrukcie: kov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: