Sabayon

Kód: 1689
€50,80 –10 %
sabayon
€50,80 –10 % €45,72 €45,72 / 2.4 m2
Skladom

Vinylová podlaha značky Floorify. Spoľahlivý spoj – Zámok lic. Unilin. Rozmer lamely je 4,5 x 240 x 2000 mm, balenie 2.4 m2. Vhodná pre podlahové kúrenie. Záruka 25 rokov / 5 rokov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vinylová podlaha XL PLANKS
Využite každý centimeter priestoru a zväčšite svoj domov s XL PLANKS značky Floorify. Naše veľké lamely sú momentálne najväčšie rigidné vinylové lamely na súčasnom trhu a ponúkajú maximálny pocit priestoru. Jemné drážky, realistická kartáčovaná textúra a prirodzené variácie lamiel posilňujú autentický vzhľad Vašej podlahy Floorify.
Výnimočný charakter dreva vyniká v mnohých detailoch: jemný lesk olejom napustených parketových podláh, decentné opracovanie hrán a povrchová štruktúra, ktorá je vždy hrejivá a mäkká na dotyk. Každý diel je opatrený dokonalou povrchovou úpravou Floorify® Quiet Senze s mimoriadnou odolnosťou proti nárazom, škrabancom, škvrnám a liehovým fixom.
Vďaka neobvykle odolnému a tepelne stabilnému jadru Floorify® Rigid Core ušetríte za sterkovanie podkladu a drahé podložky, nebudete riešiť u vinylov obvyklé špárovanie a strieškovanie lamel.. NAJPEVNEJŠÍ VINYLOVÝ ZÁMOK NA TRHU. Absolútna voduvzdornosť a veľmi rýchla pokládka bez zložitej prípravy až do plochy 20 x 20 m neprerušená dilatačnými profilmi sa pre Vás stane samozrejmosťou.
Pokládka možná aj na staré dlaždice, na bežnú lacnú podložku, záťažová trieda 33.
Vyrobené bez škodlivých ftalátov (DINP), emisná trieda A+.
Ideálne na podlahové vykurovanie i na elektrické vykurovacie fólie a teplovodné podlahové kúrenie - testované vo Fénix Jeseník na fóliách ECOFILM dlhodobo na 60° C.
Komfortna, tichá podlaha – kročajový útlm 20 dB.

Dodatočné parametre

Kategória: XL Planks
Hmotnosť: 20 kg
Kód: F101
Rozmery v mm (H x Š x D): 4,5 x 240 x 2000
Balenie (m2): 2,4
Počet lamiel v balení (ks): 5
Dekor: Dub-Rustic
Vzor: Plošný
Nášlapná vrstva: 0,55 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: