Simple Wood - drevený dekoračný panel

Kód: 1443/AME 1443/FUM 1443/NAT 1443/OAK Zvoľte variant
€199
Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Všestrannosť na novo definovaná - panel Simple predstavuje stelesnenie všestrannosti a elegancie, navrhnutý tak, aby sa bez problémov začlenil do ktorejkoľvek z významných kolekcií: Japonsko, Kumiko alebo Neo Art Deco. Panel Simple, vyrobený s vrchnou vrstvou z prvotriednych materiálov, ako je prírodný dub, dymový dub, americký orech alebo dub saténový čierny, ponúka nadčasovú estetiku, ktorá bez problémov dopĺňa jedinečné vlastnosti každej kolekcie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Harmonická integrácia v kolekcii Japandi - V kolekcii Japandi panel Simple harmonicky spája škandinávsku jednoduchosť s japonskou eleganciou a stelesňuje čisté línie a minimalistický dizajnový étos charakteristický pre oba štýly. Jeho nenápadný, ale sofistikovaný vzhľad dodáva každému interiéru hĺbku a teplo a vytvára pokojnú a príjemnú atmosféru.


Nádherné detaily v kolekcii Kumiko - V kolekcii Kumiko slúži panel Simple ako plátno pre zložité geometrické vzory a tradičné japonské remeselné spracovanie. Jeho vrchná vrstva z prírodnej drevenej dyhy poskytuje bohaté pozadie pre zložité vzory inšpirované kolekciou Kumiko, čím zvyšuje celkový vizuálny dojem a kultúrnu autenticitu kolekcie.

Moderná opulencia v štýle Neo Art Deco - V kolekcii Neo Art Deco ponúka panel Simple modernú interpretáciu očarujúceho štýlu Art Deco s elegantnými líniami a luxusnými povrchovými úpravami. Či už je ozdobený dubom Natural pre klasický vzhľad, alebo dubom Satin Black pre moderný nádych, panel Simple dodá každému interiéru nádych sofistikovanosti a bohatstva, odrážajúc ducha éry Art Deco.

Rozmery: Každý panel Simple má rozmery 2400 × 600 × 13,2 mm, čím vyhovuje rôznym dizajnovým potrebám. Táto veľká veľkosť zaručuje komplexné pokrytie, ktoré sa bez problémov začlení do akéhokoľvek priestoru na použitie ako obklad stien, deliace steny alebo dekoratívne akcenty.

Balenie: Pohodlná manipulácia pre jednoduchú inštaláciu - panely Simple sú pohodlne balené po 2 paneloch v krabici, čím sa uprednostňuje jednoduchá manipulácia a preprava. Tento premyslený dizajn balenia zjednodušuje proces inštalácie a zabezpečuje rýchlu a efektívnu integráciu do akéhokoľvek obytného alebo komerčného prostredia. S panelmi Simple je dosiahnutie rafinovaného a harmonického interiéru bez námahy pohodlné.

Nekonečné možnosti - Vďaka svojmu univerzálnemu dizajnu a prvotriednym materiálom sa panel Simple javí ako silný súper v každej kolekcii a ponúka nekonečné možnosti kreatívneho vyjadrenia a vylepšenia interiéru. Či už sa panel Simple použije ako obklad steny, akcent nábytku alebo dekoratívny prvok, pozdvihne atmosféru a estetickú príťažlivosť akéhokoľvek priestoru, čím sa stáva výnimočnou voľbou pre náročných dizajnérov aj majiteľov domov.

Dodatočné parametre

Kategória: Drevené dekoračné panely
Program: Simple Wood
Rozmery: 240 x 60 x 1,32 cm
Balenie: 2 panely v balení - 2,88 m2
Povrchová úprava: Priehľadný lak
Farba: American Walnut, Fumed Oak, Natural Oak, Oak – Satin Black

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: