Skrinka 2976 Austin

Kód: 226
€235
Skladom

Skrinka 2976 Austin je široká 62 cm, vysoká 115 cm a má praktickú hĺbku 42 cm. Je vybavená dvierkami, za ktorými sú dve pevné police vo výške šanónov, vďaka čomu je skrinka ideálnym spoločníkom do každej pracovne.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kancelársky program Austin sa vyznačuje najmä zaujímavou súhrou tmavého grafitu a dekoru svetlého duba navarra. Tento opticky dokonalý celok vytvorí v každej miestnosti čistú idylku, takže sústredená práca nebude žiadnym problémom. Zobrazená skrinka je pôsobivá nielen v pracovni, ale aj v iných miestnostiach.

Skrinka 2976 Austin je široká 62 cm, vysoká 115 cm a má praktickú hĺbku 42 cm. Je vybavená dvierkami, za ktorými sú dve pevné police vo výške šanónov, ktoré poskytujú priestor pre viacero šanónov a robia z kartotéky ideálneho spoločníka do každej domácej kancelárie.

Skrinka je charakteristická svojim takzvaným "balkónovým vzhľadom". To znamená, že dve bočné časti presahujú prvú policu. Tým sa vždy zabráni tomu, aby sa predmety skotúľali nadol a dvere dostávajú bezúchytkový vzhľad.

Povrchy potiahnuté melamínovou živicou a ABS hrany zaisťujú že je kancelársky nábytok nielen extrémne robustný a nárazuvzdorný, ale tiež uľahčujú jeho čistenie, keďže melamín veľmi dobre odvádza vlhkosť. Integrované tlmenie dverí zaisťuje čo najtichšie zatváranie a zabraňuje tak hluku z búchania dverí.

Všetok nábytok Germania je vyvinutý a vyrobený v Nemecku. Je dodávaný vrátane montážnej sady (v závislosti od konštrukcie steny je potrebné dokúpiť samostatne len skrutky a hmoždinky).

 

Výhody pre Vás:

  • Vyrobené v Nemecku
  • Vysoko kvalitné ABS hrany
  • Povrch z melamínovej živice
  • Bezúchytkové otváranie
  • Kombinovateľné s ostatným nábytkom z programu Austin

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Skrinky a knižnice
Hmotnosť: 29.99 kg
Číslo modelu: 2976-549
Program: Austin
Rozmery (ŠxVxH): 62 x 115 x 42 cm
Farba: grafitová / dekor duba navarra
Materiál prednej časti: DTD
Povrch prednej časti: melamínová živica
Materiál korpusu: DTD
Povrch koprusu: melamínová živica

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: