Skrinka 4219 Ancona

Kód: 184
€429
Skladom

Skrinka 4219 Ancona ponúka dostatok úložného priestoru pre šanóny, pracovné materiály a dokumenty. Za dvomi dvierkami s čiernymi kovovými okrajovými úchytkami sa nachádza pevná polica, ktorá vytvára dve priehradky vo výške zakladača. Nad dvierkami sú dve samozatváracie zásuvky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Elegantný a funkčný kancelársky program Ancona od nemeckého výrobcu Germania zaujme nielen svojim vzhľadom, ale aj vnútornými hodnotami. Šikovne oživí každú kanceláriu a vytvorí útulnú atmosféru prostredníctvom teplého dekoru v kombinácii kašmíru a orecha. Zvláštnosťou sú horné panely, ktoré zaujmú svojim jemne vypracovaným 8 mm vzhľadom. Pre zaistenie stability na pracovisku sú oba varianty písacieho stola vybavené pracovnou doskou s hrúbkou 22 mm, ktorá je opticky prispôsobená filigránovému dizajnu s dvojitým okrajom.

Skrinka 4219-573 Ancona ponúka dostatok úložného priestoru na spisy, pracovné materiály a dokumenty. Za dvomi dvierkami s čiernymi kovovými okrajovými uchytkami sa nachádzaj pevná polica, ktoré vytvára dve priehradky vo výške zakladača. Nad dvierkami sú dve samozatváracie zásuvky.

Nábytok, ktorý je obzvlášť robustný vďaka povlaku z melamínovej živice a kvalitným ABS hranám, je vhodný ako do domácej, tak i do profesionálnej kancelárie. Skrinka je vybavená aj tlmením dverí pre plynulé otváranie a zatváranie.

Pre harmonické zariadenie v pracovni sú k dispozícii ďalšie modely z radu Ancona. Okrem troch skriniek v rôznych veľkostiach sú k dispozícii dva varianty písacieho stola, dva varianty knižnice a pojazdný uzamykateľný kontajner.

Všetok nábytok Germania je vyvinutý a vyrobený v Nemecku. Je dodávaný vrátane montážnej sady (v závislosti od konštrukcie steny je potrebné dokúpiť samostatne len skrutky a hmoždinky).

 

Výhody pre Vás:

  • Vyrobené v Nemecku
  • Vysoko kvalitné ABS hrany
  • Povrch z melamínovej živice
  • Okrajové úchytky s jemnou kovovou perleťovou štruktúrou
  • Jemne vypracovaná 8 mm horná doska
  • Tlmené dovieranie dvierok
  • Samozatváracie zásuvky
  • Kombinovateľné s ostatným nábytkom z programu Ancona
 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Skrinky a knižnice
Hmotnosť: 39.45 kg
Číslo modelu: 4219-573
Program: Ancona
Rozmery (ŠxVxH): 81 x 120 x 40 cm
Farba: kašmírová / dekor orecha
Úchytky: kovové
Materiál prednej časti: DTD
Povrch prednej časti: melamínová živica
Materiál korpusu: DTD
Povrch koprusu: melamínová živica

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: