Skrinka 4233 Agenda

Kód: 1252/SVE 1252/DUB Zvoľte variant
€399
Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Skrinka 4233 Agenda je vybavená dvomi tlmenými dvierkami a zásuvkami. Za dvierkami sa nachádza polica, ktorú je možné individuálne prispôsobiť výške zakladačov. Štyri úchytky z kovu s práškovým nástrekom s jemnou perleťovou štruktúrou v grafitovej farbe dotvárajú celkový vzhľad skrinky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kancelárske programy Agenda a Agenda Home od výrobcu Germania sú novými profesionálmi vo vašej kancelárii. Či už v domácej kancelári alebo profesionálnej, tieto programové rady presvedčia vo všetkých smeroch. Sú vybavené mechanicky i elektricky výškovo nastaviteľnými stolmi. Vytvárajú praktický úložný priestor a vďaka šikovným rohovým kombináciám sa vždy prispôsobia priestorovým podmienkam. Program Agenda je dostupný v svetlo sivej farbe. Otvorené knižnice, ktoré sú voliteľne dostupné v grafitovej alebo rubínovo červenej farbe, vytvárajú zaujímavé akcenty.  Program Agenda Home je vyrobený v grafite s kontrastmi duba grandson. Všetky modely majú ABS hrany a melamínový povrch, vďaka ktorým sa na nich nedrží vlhkosť.

Skrinka 4233 Agenda je vybavená dvomi tlmenými dvierkami a zásuvkami. Za dvierkami sa nachádza polica, ktorú je možné individuálne prispôsobiť výške zakladačov. Štyri úchytky z kovu s práškovým nástrekom s jemnou perleťovou štruktúrou v grafitovej farbe dotvárajú celkový vzhľad skrinky.

Nábytok je dostupný v dvoch rôznych dekoroch: v svetlo sivej farbe, zodpovedajúcej radu Agenda (č. modelu 4233-69) a v grafitovej farbe s horným panelom a čelami dekore duba grandson (model č. 4233-564), ktoré zodpovedajú programu Agenda Home.

V programoch Agenda a Agenda Home sú k dispozícii aj tieto varianty stolov: mechanicky výškovo nastaviteľný stôl (č. modelu 4240), zodpovedajúci 90-stupňový prídavný stôl (model č. 4241), elektricky výškovo nastaviteľný stôl v dvoch šírkach (model č. 4242 a 4244), rohový písací stôl (č. modelu 8513) a rohový písací stôl s integrovaným úložným priestorom (4243-564). Ďalej je k dispozícii i úložný nábytok: pojazdný kontajner (model č. 4239), ďalšia skrinka (model č. 4232), vysoká skrinka s dvomi dvierkami a dvomi otvorenými priehradkami (model č. 4236), vysoká skrinka s dvierkami (č. modelu 4237), ako aj úzke a široké knižnice v rôznych výškach (č. modelu 4230, 4231, 4234 a 4235).

Všetok nábytok Germania je vyvinutý a vyrobený v Nemecku. Je dodávaný vrátane montážnej sady (v závislosti od konštrukcie steny je potrebné dokúpiť samostatne len skrutky a hmoždinky).

 

Vaše výhody:

  • Vyrobené v Nemecku
  • Kvalitné ABS hrany
  • Povrch z melamínovej živice
  • Kovové úchytky s práškovým nástrekom
  • Tlmenie dvierok
  • Samozatváracie zásuvky
  • Nastaviteľné police
  • Kombinovateľné s ostatným nábytkom z programov Agenda a Agenda Home
     

 

 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Nábytkové programy
Číslo modelu: 4233-69
Program: Agenda
Rozmery (ŠxVxH): 80 x 120 x 40 cm
Farba: Dub / grafit
Úchytky: kovové
Materiál prednej časti: DTD
Povrch prednej časti: melamínová živica
Materiál korpusu: DTD
Povrch korpusu: melamínová živica

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: