Skrinka na topánky 3761 Scalea

Kód: 751
€465
Skladom

Skrinka na topánky 3761-84 Scalea vytvorí zaujímavé akcenty v predsieni či chodbe dizajnovo orientovaného interiéru. Vďaka nadčasovej bielej je skutočným zázrakom kombinovania, a preto funguje rovnako dobre ako solitér, ako doplnok k vášmu existujúcemu zariadeniu, ale i v kombinácii s ostatnými modelmi z rovnakého programu. Skrinka ponúka úložný priestor až pre 24 párov topánok. Nad skrinku je možné pohodlne namontovať zrkadlo 3760-84 z rovnakej série.

Detailné informácie

Podrobný popis

Predsieňový program Scalea predstavuje sklo vo svojej najkrajšej podobe. V tejto sérii sa za exkluzívnym čelom a vrstvou bezpečnostného skla skrýva kvalitné kovanie a pohodlné ovládanie. Scalea je perfektnou kombináciou ľahkej manipulácie, bezpečného používania a elegantného dizajnu.

Skrinka na topánky 3761-84 Scalea vytvorí zaujímavé akcenty v predsieni či chodbe dizajnovo orientovaného interiéru. Jej pútavý vzhľad skrášli každý vstupný priestor. Vďaka nadčasovej bielej je skutočným zázrakom kombinovania, a preto funguje rovnako dobre ako solitér, ako doplnok k vášmu existujúcemu zariadeniu, ale i v kombinácii s ostatnými modelmi z rovnakého programu.

Skrinka na topánky má rozmery 88 x 120 x 40 cm (Š x V x H). Za dvojitými dvierkami sa nachádza päť nastaviteľných políc, ktoré ponúkajú úložný priestor až pre 24 párov topánok. Nad skrinku je možné pohodlne namontovať zrkadlo 3760-84 z rovnakej série.

Všetok nábytok Germania je vyvinutý a vyrobený v Nemecku. Je dodávaný vrátane montážnej sady (v závislosti od konštrukcie steny je potrebné dokúpiť samostatne len skrutky a hmoždinky).

 

 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Skrinky na topánky
Hmotnosť: 59.6 kg
Číslo modelu: 3761-84
Program: Scalea
Rozmery (ŠxVxH): 88 x 120 x 40 cm
Farba: biela
Úchytky: kovové
Materiál prednej časti: DTD
Povrch prednej časti: tvrdené bezpečnostné sklo, povrch z melamínovej živice, lakovaný
Materiál korpusu: DTD
Povrch korpusu: melamínová živica

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: