Sosa Wood - drevený dekoračný panel

Kód: 1401/AME 1401/FUM 1401/NAT 1401/OAK Zvoľte variant
€199
Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Kumiko je uctievané japonské remeslo, pri ktorom sa zložito tkajú drevené tyče a vytvárajú sa rozmanité vzory, ktoré sú stelesnením stáročnej tradície. Kolekcia drevených panelov Kumiko vzdáva hold tejto umeleckej forme a spája dedičstvo s modernou technológiou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Predstavujeme Sosu: Súčasná pocta

Panely Sosa, výnimočný model kolekcie Kumiko, predstavujú spojenie tradície a inovácie. Inšpirované zložitými vzormi Kumiko, panely Sosa ponúkajú podmanivé rozloženie drevených tyčí, ktoré evokujú nadčasovú eleganciu.

Vynikajúca konštrukcia panelov Sosa - Precízne vyrobené panely Sosa majú vrchnú vrstvu vyrobenú z prvotriednych materiálov, ako je prírodný dub, fumigovaný dub, americký orech alebo dub saténový čierny. Tieto panely, podopreté robustnou 12 mm medzivrstvou z čiernej MDF a základnou vrstvou z drevenej dyhy pre vyváženosť, sú dokončené transparentným matným F/R lakom pre odolnosť a krásu.

Optimálne rozmery pre všestranné použitie

Navrhnuté pre presnosť a praktickosť

Panely Sosa sú starostlivo navrhnuté tak, aby vyhovovali rôznym aplikáciám, pričom prioritou je jednoduchá manipulácia a inštalácia. Tu je rozpis ich špecifikácií:

Rozmery: Každý panel Sosa má rozmery 2400 mm (dĺžka) x 600 mm (šírka) x 13,2 mm (hrúbka) a ponúka optimálne pokrytie pre interiérové projekty.

Pokrytie plochy: S rozmermi 2400 x 600 mm pokrýva každý panel Sosa plochu 1,44 m², čo je vhodné pre všestranné priestorové usporiadanie a dizajnové koncepcie.

Balenie: Vďaka pohodlnému baleniu s 2 panelmi v krabici zabezpečujú panely Sosa efektívnu manipuláciu a prepravu. Toto balenie zaručuje celkové pokrytie 2,88 m² v jednej krabici, čo zvyšuje pohodlie pri inštalácii.

Tieto špecifikácie podčiarkujú precízne inžinierstvo a praktické konštrukčné hľadisko, vďaka ktorým sú panely Sosa vynikajúcou voľbou pre architektov, dizajnérov a majiteľov domov, ktorí hľadajú kvalitu a jednoduchosť vo svojich projektoch.

Pozdvihnite svoj priestor s panelmi Sosa - ponorte sa do nadčasového pôvabu panelov Sosa z kolekcie Kumiko. Vďaka bezproblémovému spojeniu tradície a modernosti povýšia panely Sosa každý interiérový priestor a dodajú vášmu okoliu sofistikovanosť a šarm.

Dodatočné parametre

Kategória: Kumiko kolekcia
Program: Kumiko Collection
Rozmery: 240 x 60 x 1,32 cm
Balenie: 2 panely v balení - 2,88 m2
Povrchová úprava: Priehľadný lak
Farba: American Walnut, Fumed Oak, Natural Oak, Oak – Satin Black

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: