Vysoká skrinka 8298 Arvada

Kód: 211
€315
Skladom

Vysoká skrinka 8298 Arvada je vybavená jednou zásuvkou, dvomi dvierkami a otvorenou priehradkou. Zásuvka má praktickú technológiu jemného zatvárania. Dvierka sú vybavené tlmičmi dverí, aby sa tiež ticho zatvárali. Za dvierkami sú celkom tri nastaviteľné police.

Detailné informácie

Podrobný popis

Moderný, kúpeľňový program Arvada od Germanie si vás získa jednoduchými, priamymi líniami. Elegantný, biely nábytok, ktorého charakter podčiarkujú štíhle kovové úchytky v chrómovom prevedení, je možné šikovne umiestniť ako do hlavnej kúpeľne, tak aj do hosťovskej toalety. Jedinečnosť tejto série podtrhávajú vysoké chrómové nožičky v striebornej farbe, ktoré dodávajú nábytku ľahkosť a vzdušnosť.

Zobrazená vysoká skrinka je vybavená jednou zásuvkou, dvomi dvierkami a otvorenou priehradkou. Zásuvka má praktickú technológiu jemného zatvárania. Dvierka sú vybavené tlmičmi dverí, aby sa tiež ticho zatvárali. Za dvierkami sú celkom tri nastaviteľné police.

Čelá nábytku sú vyrobené z MDF. Povrch je supermatný a tvorí dokonalý kontrast k lesklým úchytkám a nožičkám. Korpus je pokrytý vrstvou melamínovej živice, ktorá zabezpečuje jednoduché odvádzanie vlhkosti.

Pre harmonické zariadenie v kúpeľni objavte ďalší nábytok z radu Arvada. Okrem tu vyobrazenej vysokej skrinky v našej ponuke nájdete i skrinku pod umývadlo (model č. 8296-84) so ​​zodpovedajúcim zrkadlom (model č. 1429-84), spodnú skrinku (model č. 8297-84) a závesnú skrinku (model č. 8299-84) v rovnakom dizajne.

Všetok nábytok Germania je vyvinutý a vyrobený v Nemecku. Je dodávaný vrátane montážnej sady (v závislosti od konštrukcie steny je potrebné dokúpiť samostatne len skrutky a hmoždinky).

 

Výhody pre Vás:

  • Vyrobené v Nemecku
  • Čelá z MDF 
  • Čelá so supermatným povrchom
  • Samozatváracie zásuvky
  • Tlmené dovieranie dvierok
  • Kovové úchytky a nožičky
  • Kombinovateľné s ostatným nábytkom z programu Arvada
 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Vysoké skrinky
Hmotnosť: 27.12 kg
Číslo modelu: 8298-84
Program: Arvada
Rozmery (ŠxVxH): 30 x 190 x 35 cm
Farba: biela
Úchytky: kovové
Materiál prednej časti: MDF
Povrch prednej časti: supermatný
Materiál korpusu: DTD
Povrch korpusu: melamínová živica

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: