Komoda 2526 Mesa

Kód: 1057
€489 –15 %
skrinka
€489 –15 % €415
Skladom

Komoda 2526 Mesa je vybavená dvomi dvierkami s tlmeným dovieraním, za ktorými sú celkom štyri nastaviteľné police. Nábytok so šírkou 94 cm, výškou 104 cm a hĺbkou 42 cm je dostupný v troch rôznych variantoch dekoru. Okrem verzie v teplých tónoch dekoru duba navarra so sklenenými prvkami v kašmírovej, béžovej farbe, je komoda dostupná aj v tmavej grafitovej farbe so sklenenými prvkami v strieborne sivej farbe.

Detailné informácie

Podrobný popis

Elegantné sklené predné a bočné strany vyrobené zo 4 mm hrubého bezpečnostného skla, ako aj bezúchytkové otváranie charakterizujú tento rad obývačiek od výrobcu Germania. Harmonické kontrasty a takmer plávajúci vzhľad podčiarkujú puristický dizajn. Obývačkový program Mesa tvoria rôzne komody, skrinka pod TV a závesná polica. Každý z do detailu premyslených kusov nábytku presvedčí ako sólista, tak aj v kombinácii s ostatnými modelmi z radu Mesa.

Komoda 2526 Mesa je vybavená dvomi dvierkami s tlmeným dovieraním, za ktorými sú celkom štyri nastaviteľné police. Nábytok so šírkou 94 cm, výškou 104 cm a hĺbkou 42 cm je dostupný v troch rôznych variantoch dekoru. Okrem verzie v teplých tónoch dekoru duba navarra so sklenenými prvkami v kašmírovej, béžovej farbe, je komoda dostupná aj v tmavej grafitovej farbe so sklenenými prvkami v strieborne sivej a v grafitovej farbe so sklenenými prvkami v rubínovo červenej farbe.

Všetok nábytok zo série Mesa je vybavený ABS hranami a zapôsobí povrchom z melamínovej živice odpudzujúcim vlhkosť.

Okrem zobrazenej komody sú k dispozícii ďalšie dve komody (modely č. 2527 a 2529), skrinka pod TV (model č. 2531) a nástenná polica (model č. 2532).

Všetok nábytok Germania je vyvinutý a vyrobený v Nemecku. Je dodávaný vrátane montážnej sady (v závislosti od konštrukcie steny je potrebné dokúpiť samostatne len skrutky a hmoždinky).

 

Výhody pre Vás:

  • Vyrobené v Nemecku
  • Povrch z melamínovej živice
  • Vysoko kvalitné ABS hrany
  • Tlmené dovieranie dvierok
  • Predné a bočné časti zo skla
  • Nastaviteľné police
  • Tvrdené bezpečnosné sklo (ESG)
  • Kombinovateľné s ostatným nábytkom z programu Mesa
     

 

 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Komody
Hmotnosť: 56.73 kg
Číslo modelu: 2526-575
Program: Mesa
Rozmery (ŠxVxH): 94 x 103 x 43 cm
Farba: kašmírová / dekor duba navarra
Materiál prednej časti: DTD
Povrch prednej časti: melamínová živica, tvrdené bezpečnostné sklo
Materiál korpusu: DTD
Povrch koprusu: melamínová živica, tvrdené bezpečnostné sklo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: