Komoda 3578 Sunnyvale

Kód: 790
€415
Skladom

Komoda 3578 Sunnyvale je vybavená dvomi dvierkami a zásuvkou so soft-close technológiou, ktorá zaisťuje plynulé otváranie a zatváranie. Nábytok so šírkou 83 cm, výškou 107 cm a hĺbkou 40 cm je kompletne v bielej farbe. Dve nastaviteľné police za dvierkami poskytujú dostatočný úložný priestor. Okrem zobrazenej komody sú v programe Sunnyvale k dispozícii ďalšie dve komody (č. modelu 3554-84 a 3559-84).

Detailné informácie

Podrobný popis

Komodu Sunnyvale od nemeckého výrobcu Germania charakterizujú elegantné čelá a horné panely vo vysokolesklej bielej. Nápadné úchytky z pochrómovaného kovu podčiarkujú elegantný vzhľad troch komôd tejto série. Nábytok šikovne vylepší chodbu, kuchyňu, spálňu aj obývačku. V závislosti od veľkosti miestnosti môžu byť jednotlivé modely použité ako solitéry alebo vo vzájomnej kombinácii.

Komoda 3578 Sunnyvale je vybavená dvomi dvierkami a zásuvkou so soft-close technológiou, ktorá zaisťuje plynulé otváranie a zatváranie. Nábytok so šírkou 83 cm, výškou 107 cm a hĺbkou 40 cm je kompletne v bielej farbe. Dve nastaviteľné police za dvierkami poskytujú dostatočný úložný priestor.  

Všetok nábytok v rade je vybavený kvalitnými ABS hranami a má povrchovú úpravu z melamínovej živice, ktorá umožňuje jednoduché odvádzanie vlhkosti. Vrchná polica a čelá sú vyrobené z MDF.

Okrem zobrazenej komody sú k dispozícii ďalšie dve komody (č. modelu 3554-84 a 3559-84).

Všetok nábytok Germania je vyvinutý a vyrobený v Nemecku. Je dodávaný vrátane montážnej sady (v závislosti od konštrukcie steny je potrebné dokúpiť samostatne len skrutky a hmoždinky). 

 

Výhody pre Vás:

  • Vyrobené v Nemecku
  • Povrch z melamínovej živice
  • Vysoko kvalitné ABS hrany
  • Zásuvky so samozatváracím mechanizmom
  • Tlmenie dvierok
  • Nastaviteľné police
  • Čelá a horné panely z MDF s vsokým leskom
  • Kovové úchytky vo farbe chrómu
  • Kombinovateľné s ostatným nábytkom z programu Sunnyvale

Dodatočné parametre

Kategória: Komody
Hmotnosť: 40.2 kg
Číslo modelu: 3578-84
Program: Sunnyvale
Rozmery (ŠxVxH): 84 x 107 x 40 cm
Farba: biela
Úchytky: kovové pochrómované
Materiál prednej časti: MDF
Povrch prednej časti: vysoký lesk
Materiál korpusu: DTD
Povrch korpusu: melamínová živica
Materiál horného panela: MDF
Povrch horného panela: vysoký lesk

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: