Komoda 3697 Oakland

Kód: 574/BIE 574/CIE 574/DUB Zvoľte variant
€765
Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Komoda 3697 Oakland je vybavená štyrmi zásuvkami a jednými dvierkami. Za tlmenými dvierkami sú tri nastaviteľné police. Zásuvky majú technológiu soft-close pre zabezpečenie jemného zatvárania. Nábytok so šírkou 134 cm, výškou 101 cm a hĺbkou 42 cm je dostupný v troch rôznych variantoch dekorov. Okrem bielej (model. č. 3697-84) a čiernej (model. č. 3697-83) ponúkame komodu aj v dekore duba navarra s bielymi čelami a bielym horným panelom (model č. 3697-242) .

Detailné informácie

Podrobný popis

Program Oakland od spoločnosti Germania charakterizujú elegantné sklenené čelá a horné panely. Všetky štyri komody tohto programového radu majú výrazné kovové úchytky, ktoré len podčiarkujú elegantný vzhľad. Nábytok šikovne vylepší chodbu, kuchyňu, spálňu či obývačku. V závislosti od veľkosti miestnosti sa komody blysnú ako sólisti, ale aj vo vzájomnej kombinácii.

Komoda 3697 zo série Oakland je vybavená štyrmi zásuvkami a jednými dvierkami. Za tlmenými dvierkami sú tri nastaviteľné police. Zásuvky majú technológiu soft-close pre zabezpečenie jemného zatvárania. Nábytok so šírkou 134 cm, výškou 101 cm a hĺbkou 42 cm je dostupný v troch rôznych variantoch dekorov. Okrem bielej (model. č. 3697-84) a čiernej (model. č. 3697-83) ponúkame komodu aj v dekore duba navarra s bielymi čelami a bielym horným panelom (model č. 3697-242) .

Všetok nábytok zo série Oakland je vybavený ABS hranami a povrchom z melamínovej živice, ktorý jednoducho odvádza vlhkosť. Horný panel je vyrobený z tvrdeného bezpečnostného skla.

Okrem tejto komody sú k dispozícii ďalšie tri komody (model č. 3695, 3696 a 3698).

Všetok nábytok Germania je vyvinutý a vyrobený v Nemecku. Je dodávaný vrátane montážnej sady (v závislosti od konštrukcie steny je potrebné dokúpiť samostatne len skrutky a hmoždinky).

 

Výhody pre Vás:

  • Vyrobené v Nemecku
  • Povlak z melamínovej živice
  • Vysoko kvalitné ABS hrany
  • Tlmené dovieranie dvierok
  • Samozatváracie zásuvky
  • Nastaviteľné police
  • Čelá a horný panel sú vyrobené zo skla
  • Kovové úchytky vo farbe chrómu
  • Horný panel z tvrdeného bezpečnostného skla
  • Kombinovateľné s ostatným nábytkom z programu Oakland
 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Komody
Číslo modelu: 3697-84
Program: Oakland
Rozmery (ŠxVxH): 134 x 102 x 42 cm
Farba: biela
Úchytky: kovové
Materiál prednej časti: DTD
Povrch prednej časti: melamínová živica, sklo
Materiál korpusu: DTD
Povrch koprusu: melamínová živica
Horný panel: sklo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: