Komoda 3698 Oakland

Kód: 577/BIE 577/CIE 577/DUB Zvoľte variant
€989
Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Komoda 3698 Oakland je vybavená štyrmi zásuvkami a dvomi dvierkami. Za tlmenými dvierkami sa nachádza stredová doska a celkovo šesť nastaviteľných políc. Zásuvky sú vybavené soft-close technológiou jemného zatvárania. Nábytok so šírkou 184 cm, výškou 101 cm a hĺbkou 42 cm je dostupný v troch rôznych variantoch dekoru. Okrem bielej (model. č. 3698-84) a čiernej (model. č. 3698-83) je komoda dostupná aj v dekore duba navarra s bielymi čelami a bielym horným panelom (model. č. 3698-242).

Detailné informácie

Podrobný popis

Program Oakland od spoločnosti Germania charakterizujú elegantné sklenené čelá a horné panely. Všetky štyri komody tohto programového radu majú výrazné kovové úchytky, ktoré len podčiarkujú elegantný vzhľad. Nábytok šikovne vylepší chodbu, kuchyňu, spálňu či obývačku. V závislosti od veľkosti miestnosti sa komody blysnú ako sólisti, ale aj vo vzájomnej kombinácii.

Komoda 3698 zo série Oakland je vybavená štyrmi zásuvkami a dvomi dvierkami. Za tlmenými dvierkami sa nachádza stredová doska a celkovo šesť nastaviteľných políc. Zásuvky sú vybavené soft-close technológiou jemného zatvárania. Nábytok so šírkou 184 cm, výškou 101 cm a hĺbkou 42 cm je dostupný v troch rôznych variantoch dekoru. Okrem bielej (model. č. 3698-84) a čiernej (model. č. 3698-83) je komoda dostupná aj v dekore duba navarra s bielymi čelami a bielym horným panelom (model. č. 3698-242).

Všetok nábytok zo série Oakland je vybavený ABS hranami a povrchom z melamínovej živice, ktorý jednoducho odvádza vlhkosť. Horný panel je vyrobený z tvrdeného bezpečnostného skla.

Okrem tejto komody sú k dispozícii ďalšie tri komody (model č. 3695, 3696 a 3697).

Všetok nábytok Germania je vyvinutý a vyrobený v Nemecku. Je dodávaný vrátane montážnej sady (v závislosti od konštrukcie steny je potrebné dokúpiť samostatne len skrutky a hmoždinky). 

 

Výhody pre Vás:

 • Vyrobené v Nemecku
 • Povrch z melamínovej živice
 • Vysoko kvalitné ABS hrany
 • Tlmené dovieranie dvierok
 • Samozatváracie zásuvky
 • Nastaviteľné police
 • Čelá a horný panel sú vyrobené zo skla
 • Kovové úchytky vo farbe chrómu
 • Horný panel z tvrdeného bezpečnostného skla
 • Kombinovateľné s ostatným nábytkom z programu Oakland
   
   

Dodatočné parametre

Kategória: Komody
Číslo modelu: 3698-84
Program: Oakland
Rozmery (ŠxVxH): 184 x 102 x 42 cm
Farba: biela
Úchytky: kovové
Materiál prednej časti: DTD
Povrch prednej časti: melamínová živica, sklo
Materiál korpusu: DTD
Povrch koprusu: melamínová živica
Horný panel: sklo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: