Harmony Wood - drevený dekoračný panel

Kód: 1440/AME 1440/FUM 1440/NAT 1440/OAK Zvoľte variant
€199
Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Kolekcia Japandi je svedectvom súčasného dizajnérskeho hnutia známeho ako Japandi, v ktorom sa dokonale spájajú čisté línie škandinávskeho dizajnu s nadčasovou eleganciou japonskej estetiky. Táto harmonická zmes vytvára novú paradigmu štýlu, ktorá sa vyznačuje čistým, minimalistickým vzhľadom a univerzálnou kompatibilitou s rôznymi motívmi interiéru.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kvalitné spracovanie a trvanlivosť - Panely Harmony sú vyrobené precízne na robustnej masívnej čiernej doske MDF a odolávajú skúške času. Hladký brúsený povrch zaručuje trvanlivosť a odolnosť aj v suchých podmienkach interiéru, zatiaľ čo zakomponovanie prvotriednych drevených dýh do vrchnej vrstvy dodáva nádych prirodzenej elegancie. Každý panel je dôkazom špičkového remeselného spracovania, starostlivo vyrobený na zvýšenie vizuálnej príťažlivosti a dlhej životnosti akéhokoľvek priestoru.

Elegantná ochrana - Na ďalšie zvýšenie životnosti a estetickej príťažlivosti sú panely Harmony vybavené transparentným matným F/R lakom. Tento ochranný náter nielen zvýrazňuje prirodzenú krásu dreva, ale zároveň chráni pred poškriabaním, škvrnami a inými formami poškodenia, čím zabezpečuje, že si panely zachovajú svoj nedotknutý vzhľad po dlhé roky. Pri paneloch Harmony idú elegancia a odolnosť ruka v ruke a ponúkajú nadčasové riešenie pre projekty interiérového dizajnu.

Dostatočné pokrytie a jednoduchá inštalácia

Rozmery: Veľkorysé rozmery na všestranné použitie

S rozmermi 2400 × 600 × 13,2 mm ponúka každý panel Harmony rozsiahle rozmery, ktoré poskytujú dostatočné pokrytie pre rôzne dizajnové aplikácie. Táto veľkorysá veľkosť umožňuje bezproblémovú integráciu do akéhokoľvek priestoru, či už sa používa ako obklad stien, deliaca stena alebo dekoratívny akcent, čím sa zvyšuje celková estetika prostredia.

Plošné pokrytie: Maximalizácia priestoru s účinnosťou

Každý panel Harmony s rozlohou 1,44 m² optimalizuje využitie priestoru s ohľadom na efektívnosť. Značné pokrytie, ktoré tieto panely ponúkajú, zabezpečuje vizuálne príťažlivú estetiku dizajnu v celom vnútornom priestore.

Balenie: Pohodlie a jednoduchá manipulácia

Panely Harmony sú pohodlne balené po 2 panely v krabici, čo zaručuje jednoduchú manipuláciu a prepravu. Tento premyslený dizajn balenia zjednodušuje proces inštalácie, čo umožňuje rýchlu a efektívnu integráciu do akéhokoľvek obytného alebo komerčného prostredia. S panelmi Harmony nebolo dosiahnutie sofistikovaného a harmonického interiéru nikdy pohodlnejšie.

Dodatočné parametre

Kategória: Japandi kolekcia
Program: Japandi Collection
Rozmery: 240 x 60 x 1,32 cm
Balenie: 2 panely v balení - 2,88 m2
Povrchová úprava: Priehľadný lak
Farba: American Walnut, Fumed Oak, Natural Oak, Oak – Satin Black

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: