Knižnica 4203 Monteria

Kód: 1198/BIE 1198/DUB Zvoľte variant
€225
Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Jednoduchá knižnica 4203 Monteria s elegantnou sklenenou hornou doskou ponúka vďaka poličkám dostatok miesta na šanóny, knihy a iné pracovné materiály. Kvalitné ABS hrany a povrchová úprava z melamínovej živice dodávajú nábytku výraznú robustnosť.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kancelársky program Monteria od nemeckého výrobcu Germania je elegantným vylepšením vášho pracovného štúdia. Jednoduchej bielej ako i príjemnému teplému odtieňu dekoru duba navarra dodáva elegantný vzhľad sklenená horná doska. ABS hrany a povrchová úprava z melamínovej živice navyše dodávajú nábytku výraznú robustnosť.

Jednoduchá knižnica 4203 Monteria je nenápadná, a ostáva tak diskrétne v úzadí. Vďaka poličkám však ponúka dostatok miesta na šanóny, knihy a iné pracovné materiály. S výškou 120 cm a hĺbkou 37 cm je knižnica dokonalým doplnkom ku skrinke 4202, čo umožňuje tieto dva kusy nábytku harmonicky kombinovať.

Knižnica je dostupná v dvoch rôznych dekoroch. Jedna verzia je celá v bielej farbe (č. modelu 4203-84), druhá v dekore duba navarra s bielymi sklenenými čelami (č. modelu 4203-242).

Ak máte na uskladnenie viac kancelárskych potrieb, oplatí sa poobzerať aj po knižnici 4205 z rovnakej série. S výškou 196 cm ponúka ďalší úložný priestor a je dokonalým doplnkom ku skrinke 4204.

Pre harmonické zariadenie vašej domácej kancelárie skombinujte knižnicu s iným nábytkom z radu Monteria. Okrem kombinácie knižnice so skrinkou poskytuje pojazdný kontajner (model č. 4201) a písací stôl (model č. 4200-84) ďalší úložný priestor pre širokú škálu pracovných materiálov.

Všetok nábytok Germania je vyvinutý a vyrobený v Nemecku. Je dodávaný vrátane montážnej sady (v závislosti od konštrukcie steny je potrebné dokúpiť samostatne len skrutky a hmoždinky).

 

Výhody pre Vás:

  • Vyrobené v Nemecku
  • Povrch z melamínovej živice
  • Horná doska z tvrdeného bezpečnostného skla
  • Vysoko kvalitné ABS hrany
  • MDF 3D-rám s pokosom 
  • Kombinovateľné s ostatným nábytkom z programu Monteria
 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Nábytkové programy
Číslo modelu: 4203-84
Program: Monteria
Rozmery: 50 x 120 x 37 cm
Farba: Biela / dub
Materiál korpusu: DTD
Povrch korpusu: melamínová živica

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: