Skrinka s posuvnými dvierkami 4170 Helsinki

Kód: 1033
€345 –14 %
skrinka s posuvnymi dvierkami
€345 –14 % €295
Skladom

Kancelársky rad Helsinki od nemeckého výrobcu Germania je modernou interpretáciou obľúbeného škandinávskeho štýlu nábytku. Charakterizuje ho svetlý dekor ako i vysoké nožičky z masívneho dreva. Dve skrinky s posuvnými dverami (4170 a 4172), písací stôl (4173-513) a pojazdný kontajner (4174) zo série vám dávajú možnosť individuálne si navrhnúť úložný priestor vo vašej kancelárii.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kancelársky rad Helsinki od spoločnosti Germania je modernou interpretáciou obľúbeného škandinávskeho štýlu nábytku so svetlým dekorom a výraznými kontrastmi v dizajne duba navarra. Všetky skrinky s posuvnými dverami zo série vám dávajú možnosť individuálne si navrhnúť úložný priestor vo vašej kancelárii. Celkom tri skrinky (napr. model 4171 a 4172) sú dostupné v troch rôznych veľkostiach. Zobrazená skrinka je 4170 so šírkou 120 cm a výškou 92 cm výborne hodí do menších miestností.
 
Vysoké nožičky z masívneho dreva dodávajú skrinke s posuvnými dverami 4170 Helsinki určitú ľahkosť a podporujú jej severský dizajn. Kvalitné ABS hrany chránia nábytok na predných stranách a zvyšujú jeho odolnosť voči nárazom. Nábytok má povrch potiahnutý melamínovou živicou, vďaka ktorému je obzvlášť robustný a nezadržiava sa na ňom vlhkosť.
 
K tomuto úložnému nábytku v sérii Helsinki nájdete i písací stôl (č. modelu 4173) a praktický pojazdný kontajner (č. modelu 4174).
 
Všetok nábytok Germania je vyvinutý a vyrobený v Nemecku. Je dodávaný vrátane montážnej sady (v závislosti od konštrukcie steny je potrebné dokúpiť samostatne len skrutky a hmoždinky).
 
Tento produkt je kus nábytku s detailmi z masívneho dreva. Časti nábytku z masívneho dreva sú vyrobené z prírodného materiálu. Žiadny prírodný produkt nie je ako druhý, vlastnosti sa líšia v závislosti od druhu a oblasti rastu. Patrí sem aj farba dreva, ktorá môže byť o niečo svetlejšia alebo tmavšia.
 
Výhody pre Vás:
  • Vyrobené v Nemecku
  • Vysoko kvalitné ABS hrany
  • Povrch z melamínovej živice
  • Detaily z masívneho dreva
  • Kombinovateľné s ostatným nábytkom z programu Helsinki

Dodatočné parametre

Kategória: Skrinky
Hmotnosť: 48.1 kg
Číslo modelu: 4170-513
Program: Helsinki
Rozmery (ŠxVxH): 120 x 92 x 40 cm
Farba: biela / dekor duba navarra
Materiál prednej časti: DTD
Povrch prednej časti: melamínová živica
Materiál korpusu: DTD
Povrch koprusu: melamínová živica

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: