Knižnica 4196 Lioni

Kód: 454
€515
Skladom

Vďaka svojmu dizajnu a farebnej kombinácii je knižnica 4195-513 Lioni ideálna na doplnenie inventára vašej kancelárie. Hodí sa k mnohým štýlom, a preto sa dá bez problémov integrovať do existujúcej kancelárie. Najmä vo vašej domácej pracovni ponúka knižnica optimálne riešenie z hľadiska priestoru a poriadku, pretože jedenásť otvorených a štyri uzavreté priehradky za dvoma dverami ponúkajú dostatok úložného priestoru pre šanóny, knihy a iné pracovné materiály bez toho, aby kancelária vyzerala preplnená.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ak hľadáte veľa úložného priestoru pre svoju domácu kanceláriu, kancelársky program Lioni je pre vás ako stvorený. Vďaka rôznym policiam a odkladacím priehradkám má nábytok dostatok miesta pre všetky druhy kancelárskych potrieb. V kombinácii klasickej bielej farby so vzrušujúcimi akcentmi v dekore dubu navarra vytvorí Lioni nielen úložný priestor, ale aj zveľadí vašu pracovňu.

Vďaka svojmu dizajnu a farebnej kombinácii je knižnica 4195-513 Lioni ideálna na doplnenie inventára vašej kancelárie. Hodí sa k mnohým štýlom, a preto sa dá bez problémov integrovať do existujúcej kancelárie. Najmä vo vašej domácej pracovni ponúka knižnica optimálne riešenie z hľadiska priestoru a poriadku, pretože jedenásť otvorených a štyri uzavreté priehradky za dvoma dverami ponúkajú dostatok úložného priestoru pre šanóny, knihy a iné pracovné materiály bez toho, aby kancelária vyzerala preplnená. Dvierka s technológiou push-to-open chránia dôverné dokumenty pred pohľadom, zatiaľ čo otvorené police umožňujú rýchly prístup k často používaným predmetom. Výhodou je i melamínový povrch knižnice, ktorý zvyšuje jej odolnosť voči poškriabaniu a umožňuje jednoduché odvádzanie vlhkosti.  

Okrem zobrazenej knižnice má séria Lioni na výber aj ďalší variant knižnice (model č. 4195-513), ako aj dva rôzne písacie stoly (model č. 4157-513 a 4156-513) a pojazdný kontajner (model č. 4151-513).) Všetky modely je možné použiť individuálne ako sólistov, alebo ich vzájomne skombinovať a vytvoriť si tak harmonickú kanceláriu. Nábytok vďaka kvalitnému spracovaniu presvedčí kvalitným vzhľadom a veľmi dobrým pomerom ceny a výkonu.

Všetok nábytok Germania je vyvinutý a vyrobený v Nemecku. Je dodávaný vrátane montážnej sady (v závislosti od konštrukcie steny je potrebné dokúpiť samostatne len skrutky a hmoždinky).

 

Výhody pre Vás:

  • Vyrobené v Nemecku
  • Povrch z melamínovej živice
  • Vysoko kvalitné ABS hrany
  • Push-to-open sytém bezúchytkového otvárania
  • Možné namontovať zrkadlovo obrátene
  • Kombinovateľné s ostatným nábytkom z programu Lioni

Dodatočné parametre

Kategória: Skrinky a knižnice
Hmotnosť: 61.23 kg
Číslo modelu: 4196-513
Program: Lioni
Rozmery (ŠxVxH): 85 x 197 x 40 cm
Farba: biela / dekor duba navarra
Úchytky: bezúchytkové otváranie push-to-open
Materiál prednej časti: DTD
Povrch prednej časti: melamínová živica
Materiál korpusu: DTD
Povrch korpusu: melamínová živica

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: