Knižnica 4227 Ancona

Kód: 193
€275
Skladom

Knižnica 4227-573 Ancona ponúka dostatok úložného priestoru pre šanóny, pracovné materiály a dokumenty. Štyri pevné police, ktoré zaistia vytvorenie piatich priehradiek vo výške zakladača, ponúkajú dostatočný priestor pre všetky kancelárske potreby. Nábytok, ktorý je obzvlášť robustný vďaka povlaku z melamínovej živice a kvalitným ABS hranám, je vhodný ako do domácej, tak i do profesionálnej kancelárie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Elegantný a funkčný kancelársky program Ancona od nemeckého výrobcu Germania zaujme nielen svojim vzhľadom, ale aj vnútornými hodnotami. Šikovne oživí každú kanceláriu a vytvorí útulnú atmosféru prostredníctvom teplého dekoru v kombinácii kašmíru a orecha. Zvláštnosťou sú horné panely, ktoré zaujmú svojim jemne vypracovaným 8 mm vzhľadom. Pre zaistenie stability na pracovisku sú oba varianty písacieho stola vybavené pracovnou doskou s hrúbkou 22 mm, ktorá je opticky prispôsobená filigránovému dizajnu s dvojitým okrajom.

Knižnica 4227-573 Ancona ponúka dostatok úložného priestoru pre šanóny, pracovné materiály a dokumenty. Štyri pevné police, ktoré zaistia vytvorenie piatich priehradiek vo výške zakladača, ponúkajú dostatočný priestor pre všetky kancelárske potreby.

Nábytok, ktorý je obzvlášť robustný vďaka povlaku z melamínovej živice a kvalitným ABS hranám, je vhodný ako do domácej, tak i do profesionálnej kancelárie.

Pre harmonické zariadenie v pracovni sú k dispozícii ďalšie modely z radu Ancona. Okrem troch skriniek v rôznych veľkostiach sú k dispozícii dva varianty písacieho stola, ďalší variant knižnice a uzamykateľný mobilný kontajner.

Všetok nábytok Germania je vyvinutý a vyrobený v Nemecku. Je dodávaný vrátane montážnej sady (v závislosti od konštrukcie steny je potrebné dokúpiť samostatne len skrutky a hmoždinky). 
 
 
Výhody pre Vás:
  • Vyrobené v Nemecku
  • Vysoko kvalitné ABS hrany
  • Povrch z melamínovej živice
  • Jemne vypracovaná 8 mm horná doska
  • Kombinovateľné s ostatným nábytkom z programu Ancona
 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Skrinky a knižnice
Hmotnosť: 27.86 kg
Číslo modelu: 4227-573
Program: Ancona
Rozmery (ŠxVxH): 41 x 197 x 40 cm
Farba: kašmírová / dekor orecha
Materiál prednej časti: DTD
Povrch prednej časti: melamínová živica
Materiál korpusu: laminovaný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: