Knižnica 4258 Pasadena

Kód: 628
€255
Skladom

Praktická knižnica 4258 Pasadena  je nenápadná a zostáva tak diskrétne v úzadí. Vďaka poličkám však ponúka dostatok miesta na šanóny, knihy a iné pracovné materiály. Kombinácia nadčasového dekoru grafit/biela a jemne vypracovaných dvojitých hrán dodáva knižnici osobitý dizajn.

Detailné informácie

Podrobný popis

V kancelárskom programe Pasadena sa dokonale snúbi funkčnosť a moderný dizajn. Nábytok, ktorý vynikne v profesionálnom prostredí aj v domácej kancelárii, zaujme nadčasovou kombináciou dekorov grafit/biela a svoj osobitý dizajn získava z jemne vypracovaných dvojitých hrán. Tenké línie s hrúbkou 8 mm dodávajú nábytku punc jedinečnosti. Všetky modely sú potiahnuté melamínovou živicou, ktorá zabezpečuje ľahké odvádzanie vlhkosti.

Praktická knižnica 4258 Pasadena je subtílna a zostáva tak skromne v úzadí. Vďaka poličkám však ponúka dostatok miesta na šanóny, knihy a iné pracovné materiály. Knižnica s výškou 120 cm, hĺbkou 40 cm a šírkou 75 cm je možné doplniť priehradkovými vložkami (3 kusy) 4284-569. Knižnica tak môže byť navrhnutá ešte individuálnejšie a domáckejšie a stane sa skutočným pútačom, ktorý presvedčí nielen v pracovni.

Pre harmonické zariadenie v domácej kancelárii skombinujte zobrazenú knižnicu s iným nábytkom z programu Pasadena. Ďalšia knižnica (model. č. 4261), rozdeľovače políc (model. č. 4285), pojazdný kontajner (model. č. 4257), písacie stoly (model. č. 4252-613 a 4188) a skrinky (modely 4260 a 4263) v dekore grafit/biela vytvoria uprataný priestor pre množstvo pracovných materiálov. Nábytok však vynikne i ako solitér.

Všetok nábytok Germania je vyvinutý a vyrobený v Nemecku. Je dodávaný vrátane montážnej sady (v závislosti od konštrukcie steny je potrebné dokúpiť samostatne len skrutky a hmoždinky).

 

 

Výhody pre Vás:

  • Vyrobené v Nemecku
  • Vysoko kvalitné ABS hrany
  • Povrch z melamínovej živice
  • Jemne vypracované dvojité hrany
  • Kombinovateľné s ostatným nábytkom z programu Pasadena

Dodatočné parametre

Kategória: Skrinky a knižnice
Hmotnosť: 28.45 kg
Číslo modelu: 4258-569
Program: Pasadena
Rozmery (ŠxVxH): 75 x 120 x 40 cm
Farba: grafitová/biela
Materiál prednej časti: DTD
Povrch prednej časti: melamínová živica
Materiál korpusu: DTD
Povrch koprusu: melamínová živica

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: