Knižnica 4261 Pasadena

Kód: 631
€339
Skladom

Praktická knižnica 4261 Pasadena je subtílna a zostáva tak skromne v úzadí. Vďaka poličkám však ponúka dostatok miesta na šanóny, knihy a iné pracovné materiály. Kombinácia nadčasového dekoru grafit/biela a jemne vypracovaných dvojitých hrán dodáva tejto knižnici osobitý dizajn.

Detailné informácie

Podrobný popis

V kancelárskom programe Pasadena sa dokonale snúbi funkčnosť a moderný dizajn. Nábytok, ktorý vynikne v profesionálnom prostredí aj v domácej kancelárii, zaujme nadčasovou kombináciou dekorov grafit/biela a svoj osobitý dizajn získava z jemne vypracovaných dvojitých hrán. Tenké línie s hrúbkou 8 mm dodávajú nábytku punc jedinečnosti. Všetky modely sú potiahnuté melamínovou živicou, ktorá zabezpečuje ľahké odvádzanie vlhkosti.
 

Vďaka svojej povrchovej úprave a farebnej kombinácii je knižnica 4261-569 Pasadena ideálna na doplnenie inventára vašej kancelárie. Hodí sa k mnohým štýlom, čo vám umožní bezproblémovo ju integrovať do kancelárie, ktorú už máte. Vďaka poličkám ponúka dostatok miesta na šanóny, knihy a iné pracovné materiály. 196 cm vysoká, 40 cm hlboká a 75 cm široká skrinka môže byť doplnená priehradkovými vložkami (5 kusov) 4285-569. Regál tak možno navrhnúť ešte individuálnejšie a domáckejšie a stane sa skutočným pútačom, ktorý presvedčí nielen v pracovni.

Pre harmonické zariadenie v domácej kancelárii skombinujte zobrazenú knižnicu s iným nábytkom z programu Pasadena. Ďalšia knižnica (model. č. 4258), rozdeľovače políc (model. č. 4284), pojazdný kontajner (model. č. 4257), písacie stoly (model. č. 4252-613 a 4188) a skrinky (modely 4260 a 4263) v dekore grafit/biela vytvoria uprataný priestor pre množstvo pracovných materiálov. Nábytok však vynikne i ako solitér.

Všetok nábytok Germania je vyvinutý a vyrobený v Nemecku. Je dodávaný vrátane montážnej sady (v závislosti od konštrukcie steny je potrebné dokúpiť samostatne len skrutky a hmoždinky).

Výhody pre Vás:

  • Vyrobené v Nemecku
  • Vysoko kvalitné ABS hrany
  • Povrch z melamínovej živice
  • Jemne vypracované dvojité hrany
  • Kombinovateľné s ostatným nábytkom z programu Pasadena

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Skrinky a knižnice
Hmotnosť: 45.57 kg
Číslo modelu: 4261-569
Program: Pasadena
Rozmery (ŠxVxH): 75 x 196 x 40 cm
Farba: grafitová/biela
Materiál prednej časti: DTD
Povrch prednej časti: melamínová živica
Materiál korpusu: DTD
Povrch koprusu: melamínová živica

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: