Komoda 3696 Oakland

Kód: 568/BIE 568/CIE 568/DUB Zvoľte variant
€455
Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Komoda 3696 Oakland disponuje jednou zásuvkou a dvomi dvierkami. Za dvierkami s tlmeným zatváraním sa nachádzajú dve nastaviteľné police. Zásuvka je vybavená soft-close technológiou pre jemné zatváranie. Nábytok so šírkou 83 cm, výškou 101 cm a hĺbkou 42 cm je dostupný v troch rôznych variantoch dekoru. Okrem bieleho (model č. 3696-84) a čierneho (model č. 3696-83) variantu sa komoda dodáva v dekore duba navarra s bielymi čelami a bielymi hornými panelmi (č. modelu 3696-242).

Detailné informácie

Podrobný popis

Program Oakland od spoločnosti Germania charakterizujú elegantné sklenené čelá a horné panely. Všetky štyri komody tohto programového radu majú výrazné kovové úchytky, ktoré len podčiarkujú elegantný vzhľad. Nábytok šikovne vylepší chodbu, kuchyňu, spálňu či obývačku. V závislosti od veľkosti miestnosti sa komody blysnú ako sólisti, ale aj vo vzájomnej kombinácii.
 
Komoda 3696 z programu Oakland disponuje jednou zásuvkou a dvomi dvierkami. Za dvierkami s tlmeným zatváraním sa nachádzajú dve nastaviteľné police. Zásuvka je vybavená soft-close technológiou pre jemné zatváranie. Nábytok so šírkou 83 cm, výškou 101 cm a hĺbkou 42 cm je dostupný v troch rôznych variantoch dekoru. Okrem bieleho (model č. 3696-84) a čierneho (model č. 3696-83) variantu sa komoda dodáva v dekore duba navarra s bielymi čelami a bielymi hornými panelmi (č. modelu 3696-242).
 
Všetok nábytok zo série Oakland je vybavený ABS hranami a povrchom z melamínovej živice, ktorý jednoducho odvádza vlhkosť. Horný panel je vyrobený z tvrdeného bezpečnostného skla.
 
Okrem tejto komody sú k dispozícii ďalšie tri komody (model č. 3695, 3697 a 3698).
 
Všetok nábytok Germania je vyvinutý a vyrobený v Nemecku. Je dodávaný vrátane montážnej sady (v závislosti od konštrukcie steny je potrebné dokúpiť samostatne len skrutky a hmoždinky).
 
 

Výhody pre Vás:

  • Vyrobené v Nemecku
  • Povrch z melamínovej živice
  • Vysoko kvalitné ABS hrany
  • Tlmené dovieranie dvierok
  • Samozatváracie zásuvky
  • Nastaviteľné police
  • Čelá a horný panel sú vyrobené zo skla
  • Kovové úchytky vo farbe chrómu
  • Horný panel z tvrdeného bezpečnostného skla
  • Kombinovateľné s ostatným nábytkom z programu Oakland
 
 

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Komody
Číslo modelu: 3696-84
Program: Oakland
Rozmery (ŠxVxH): 83 x 102 x 42 cm
Farba: biela
Úchytky: kovové
Materiál prednej časti: sklo
Povrch prednej časti: melamínová živica
Materiál korpusu: DTD
Povrch koprusu: melamínová živica
Horný panel: sklenený

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: