Komoda 3981 Telde

Kód: 802
€385
Skladom

So šírkou 89 cm, výškou 105 cm a hĺbkou 40 cm je komoda 3981-242 Telde dokonalým kusom nábytku do úzkych a malých miestností. Za dvojitými dvierkami sa nachádza jedna polica. Ponúka priestor pre riad, knihy a iné bytové doplnky. Dvojité dvere sú navyše vybavené integrovaným systémom tlmenia, ktorý umožňuje ich jemné zatváranie. Zásuvka nad dvojkrídlovými dvierkami je vybavená samozatváracím mechanizmom a vytvára ďalší úložný priestor. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Predsieňový program Telde od nemeckého výrobcu Germania reprezentuje moderný severský vzhľad. Dekor duba navarra v kombinácii so sklenenými čelami v nadčasovej bielej farbe dodá vášmu vchodu prirodzenú atmosféru. Sklenené čelá sú vyrobené z kvalitného tvrdeného bezpečnostného skla, ktoré je mimoriadne robustné a odolné voči nárazom. Vizuálny vzhľad nábytku dokonale dotvárajú kovové okrajové úchytky.

So šírkou 89 cm, výškou 105 cm a hĺbkou 40 cm je komoda 3981-242 Telde dokonalým kusom nábytku do úzkych a malých obytných priestorov. Za dvojitými dvierkami sa nachádza jedna polica. Ponúka priestor pre riad, knihy a iné bytové doplnky. Dvojité dvere sú navyše vybavené integrovaným systémom tlmenia, ktorý umožňuje ich jemné zatváranie. Zásuvka nad dvojkrídlovými dvierkami je vybavená samozatváracím mechanizmom a vytvára ďalší úložný priestor. Kvalitné ABS hrany a povrchová úprava z melamínovej živice dodávajú komode vysokú povrchovú tvrdosť a dobrú odolnosť proti nárazu.

Ak máte k dispozícii viac miesta, oplatí sa poobzerať aj po komodách 3982-242 a 3983-242 z rovnakej série. Vďaka svojim širším rozmerom ponúka tento nábytok ešte viac úložného priestoru. 

Zobrazenú komodu ako aj všetky ostatné modely z predsieňového programu Telde možno použiť samostatne ako solitéry, ale aj vo vzájomnej kombinácii. Nábytok vďaka kvalitnému spracovaniu zaujme prémiovým vzhľadom a veľmi dobrým pomerom ceny a výkonu.

Všetok nábytok Germania je vyvinutý a vyrobený v Nemecku. Je dodávaný vrátane montážnej sady (v závislosti od konštrukcie steny je potrebné dokúpiť samostatne len skrutky a hmoždinky). 

 

Výhody pre Vás:

 • Vyrobené v Nemecku
 • Povrch z melamínovej živice
 • Vysoko kvalitné ABS hrany
 • Tlmené dovieranie dvierok
 • Samozatváracie zásuvky
 • Kovové okrajové úchytky
 • Tvrdené bezpečnostné sklo
 • Nastaviteľná polica
 • Kombinovateľné s ostatným nábytkom z programu Telde
   

 

 

 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Komody
Hmotnosť: 40.16 kg
Číslo modelu: 3981-242
Program: Telde
Rozmery (ŠxVxH): 89 x 105 x 40 cm
Farba: biela / dekor duba navarra
Úchytky: kovové okrajové
Materiál prednej časti: DTD
Povrch prednej časti: tvrdené bezpečnostné sklo, povrch z melamínovej živice
Materiál korpusu: DTD
Povrch korpusu: melamínová živica

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: