Skrinka na topánky 3770 Topix

Kód: 874
€359
Skladom

Predsieňový program Topix sa vyrába v Nemecku a je balený v jednotlivých krabiciach pripravených na montáž. „Made in Germany“ nie je len znakom kvality, ale je to prísľub. Všetok nábytok z tejto série je vybavený tlmičmi dvierok a samozatváracími zásuvkami. Vďaka kvalitným ABS hranám je skrinka na topánky odolná voči nárazom. Povrch z melamínovej živice zabezpečí, že vlhkosť z nábytku jednoducho odkvapká, čo uľahčuje jeho čistenie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Predsieňový program Topix nenechá žiadne želanie nesplnené. Či už pre malé alebo veľké chodby, moderné alebo útulné štýly interiéru – táto séria dáva každému vstupnému priestoru tú správnu perspektívu.
 
Nábytok sa vyrába v Nemecku a balí sa do samostatných krabíc pripravených na montáž. „Made in Germany“ nie je len znakom kvality, ale je to prísľub. Všetok nábytok z tejto série je vybavený tlmičmi dvierok a samozatváracími zásuvkami. Vďaka kvalitným ABS hranám je skrinka na topánky odolná voči nárazom. Povrch z melamínovej živice zabezpečí, že vlhkosť z nábytku jednoducho odkvapká, čo uľahčuje jeho čistenie.
 
Skrinka na topánky s rozmermi 89 x 118 x 37 cm (Š x V x H) ponúka miesto až pre 20 párov topánok na piatich polohovateľných poličkách. Zásuvka nad dvomi dvierkami ponúka ďalší úložný priestor pre rôzne doplnky.
 
Objavte aj ďalšie modely z radu Topix. Okrem zladeného zrkadla je súčasťou programu aj šatníková skriňa, skrinka / lavica na topánky a vešiaková stena.
 
Všetok nábytok Germania je vyvinutý a vyrobený v Nemecku. Je dodávaný vrátane montážnej sady (v závislosti od konštrukcie steny je potrebné dokúpiť samostatne len skrutky a hmoždinky).
 

Dodatočné parametre

Kategória: Skrinky na topánky
Hmotnosť: 47.2 kg
Číslo modelu: 3770-513
Program: Topix
Rozmery (ŠxVxH): 89 x 118 x 37 cm
Farba: biela / dekor duba navarra
Úchytky: kovové
Materiál prednej časti: DTD
Povrch prednej časti: melamínová živica
Materiál korpusu: DTD
Povrch korpusu: melamínová živica

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: