Lavica / Skrinka na topánky 3419 Genova

Kód: 403
€249
Skladom

Lavica / skrinka na topánky 3419 Genova je vybavená dvoma dvierkami s jemným zatváraním, za každými sú dve nastaviteľné police. Skrinka so šírkou 97 cm, výškou 47 cm a hĺbkou 40 cm sa osvedčila ako ideálny kus nábytku do moderných chodieb a predsiení. Hornú policu, ktorá slúži ako sedák, možno krátkodobo zaťažiť až 80 kg. Nábytok je možné doplniť podsedákom 3439-58.

Detailné informácie

Podrobný popis

Jednoduchá elegancia v kombinácii s ušľachtilými materiálmi - to charakterizuje predsieňový program Genova od nemeckého výrobcu Germania. Sklenené čelá a kovové úchytky v chrómovej farbe udávajú vizuálny tón. Pohodlné ovládanie vďaka tlmičom dvierok a nastaviteľným policiam, ktoré sú ukryté za elegantnými sklenenými čelami v strieborne sivej farbe, dopĺňajú nábytok aj vo funkčnosti. Navyše, korpusy v grafite majú kvalitné ABS hrany a melamínovú vrstvu zabezpečujúcu jednoduché odvádzanie vlhkosti.
 
Zobrazená lavica / skrinka na topánky 3419 je vybavená dvoma dvierkami s jemným zatváraním, za každými sú dve nastaviteľné police. Skrinka so šírkou 97 cm, výškou 47 cm a hĺbkou 40 cm sa osvedčila ako ideálny kus nábytku do moderných chodieb a predsiení. Hornú policu, ktorá slúži ako sedák, možno krátkodobo zaťažiť až 80 kg. Nábytok je možné doplniť podsedákom 3439-58. Je v antracitovej farbe a poskytuje mimoriadne pohodlné sedenie.
 
Okrem lavice / skrinky na topánky program presvedčí aj skrinkou na topánky (model č. 3414) so zladeným zrkadlom (model č. 3760), vešiakovou stenou (model č. 3428) a šatníkovou skriňou (model č. 3433).
 
Všetok nábytok Germania je vyvinutý a vyrobený v Nemecku. Je dodávaný vrátane montážnej sady (v závislosti od konštrukcie steny je potrebné dokúpiť samostatne len skrutky a hmoždinky).
 
 
Výhody pre Vás:
  • Vyrobené v Nemecku
  • Povrch z melamínovej živice
  • Vysoko kvalitné ABS hrany
  • Tlmené dovieranie dvierok
  • Čelá zo skla
  • Nastaviteľné police
  • Priestor až pre 12 párov topánok
  • Kovové okrajové úchytky
  • Kombinovateľné s ostatným nábytkom z programu Genova

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Skrinky na topánky
Hmotnosť: 31 kg
Číslo modelu: 3419-587
Program: Genova
Rozmery (ŠxVxH): 97 x 47 x 40 cm
Farba: grafitová / strieborne sivá
Úchytky: kovové okrajové
Materiál prednej časti: DTD
Povrch prednej časti: sklo, melamínová živica
Materiál korpusu: DTD
Povrch korpusu: melamínová živica

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: