Písací stôl 2974 Austin

Kód: 223
€305 –15 %
kancelársky stôl
€305 –15 % €259
Skladom

Písací stôl 2974 Austin ponúka okrem veľkej pracovnej plochy aj veľa úložného priestoru na spisy a iné kancelárske materiály. Integrovaná skrinka disponuje celkovo šiestimi priehradkami, vďaka ktorým budete mať vo veciach poriadok. Tri z nich sú viditeľné z oboch strán.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kancelársky program Austin sa vyznačuje najmä zaujímavou súhrou tmavého grafitu a svetlého duba navarra. Tento opticky dokonalý celok vytvorí v každej miestnosti čistú idylku, takže sústredená práca nebude žiadnym problémom. Za pozornosť stojí pracovná doska s hrúbkou 22 mm, ktorá zaisťuje stabilitu na pracovisku a odolá veľkej záťaži.
 
Písací stôl 2974-549 Austin ponúka nielen veľkú pracovnú plochu, ale aj dostatok úložného priestoru na spisy a iné kancelárske materiály. Integrovaná skrinka má celkovo šesť úložných priehradiek, vďaka ktorým budete mať vo veciach poriadok. Tri z nich sú viditeľné z oboch strán. Ďalšie tri sú charakteristické svojim takzvaným „balkónovým vzhľadom“. To znamená, že dve bočné časti presahujú prvú policu. Týmto spôsobom bude vždy zabránené zrolovaniu predmetov.
 
Povrchy potiahnuté melamínovou živicou a ABS hrany zaisťujú že je kancelársky nábytok nielen extrémne robustný a nárazuvzdorný, ale tiež uľahčujú jeho čistenie, keďže melamín veľmi dobre odvádza vlhkosť. Stôl je možné namontovať zrkadlovo, to znamená, že pracovná doska môže byť namontovaná vpravo alebo vľavo v závislosti od situácie v miestnosti.
 
Kanceláriu si môžete doplniť i o skrinky 2976 a 2977 z radu Austin, ktoré ponúkajú dostatok úložného priestoru pre ďalšie pracovné materiály. Ich všestrannosť im umožňuje zapadnúť do každej miestnosti, pretože ich jednoduché farby dokonale ladia s akoukoľvek inou farbou.
 
Všetok nábytok Germania je vyvinutý a vyrobený v Nemecku. 

 

Výhody pre Vás:

  • Vyrobené v Nemecku
  • Povrch z melamínovej živice
  • Vysoko kvalitné ABS hrany
  • Dá sa namontovať i zrkadlovo 
  • Kombinovateľné s ostatným nábytkom z programu Austin

 

Dodatočné parametre

Kategória: Písacie stoly
Hmotnosť: 44.2 kg
Číslo modelu: 2974-549
Program: Austin
Rozmery (ŠxVxH): 129 x 76 x 107 cm
Farba: grafitová / dekor duba navarra
Materiál prednej časti: DTD
Povrch prednej časti: melamínová živica
Materiál korpusu: DTD
Povrch koprusu: melamínová živica

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: