Skrinka na topánky 2575 Utah

Kód: 898/BIE 898/KAS Zvoľte variant
€285
Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Skrinka na topánky 2575 Utah je vybavená dvomi vyklápacími dvierkami, za ktorými možno do dvoch kovových košov uložiť celkom osem párov topánok. Nábytok je široký 100 cm, vysoký 85 cm a hlboký len 19 cm. Dvoje vyklápacie dvierka sa dajú otvoriť pomocou dlhých tyčových úchytiek vyrobených z kovu s práškovým nástrekom v čiernej farbe. Skrinku je možné zavesiť alebo postaviť (na čierne nábytkové klzáky). Vďaka povrchovej úprave z melamínovej živice je nábytok robustný a nárazuvzdorný a ľahko odvádza vlkosť. Kvalitné ABS hrany poskytujú skrinke na topánky dodatočnú ochranu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Predsieňový rad Utah od spoločnosti Germania presvedčí svojimi extra tenkými skrinkami na topánky, ktoré sú hlboké iba 19 cm. Vďaka nízkej hĺbke sa tento nábytok perfektne hodí do úzkych chodieb. Štyri rôzne varianty skriniek na topánky ponúkajú mnoho dizajnových možností pre individuálne potreby a sú doplnené zodpovedajúcimi vešiakovými stenami a zrkadlami. Všetok nábytok je dostupný v bielej alebo kašmírovej farbe.

Zobrazená skrinka na topánky 2575 je vybavená dvomi vyklápacími dvierkami, za ktorými možno do dvoch kovových košov uložiť celkom osem párov topánok. Nábytok je široký 100 cm, vysoký 85 cm a hlboký len 19 cm. Dvoje vyklápacie dvierka sa dajú otvoriť pomocou dlhých tyčových úchytiek vyrobených z kovu s práškovým nástrekom v čiernej farbe. Skrinku je možné zavesiť alebo postaviť (na čierne nábytkové klzáky). Vďaka povrchovej úprave z melamínovej živice je nábytok robustný a nárazuvzdorný a ľahko odvádza vlkosť. Kvalitné ABS hrany poskytujú skrinke na topánky dodatočnú ochranu.

Zrkadlo 2427 a vešiaková stena 3728 sú k vyrobené tak, aby sa hodili k zobrazenej skrinke na topánky. V sérii Utah sú dostupné aj ďalšie varianty skriniek v rôznych veľkostiach.

Všetok nábytok Germania je vyvinutý a vyrobený v Nemecku. Je dodávaný vrátane montážnej sady (v závislosti od konštrukcie steny je potrebné dokúpiť samostatne len skrutky a hmoždinky).

 

Výhody pre Vás

  • Vyrobené v Nemecku
  • Vysoko kvalitné ABS hrany
  • Povrch z melamínovej živice
  • Kovové koše na topánky
  • Priestor až pre 8 párov topánok
  • Možnosť stojacej i závesnej inštalácie
  • Kovové úchytky
  • Hĺbka len 19 cm - ideálne do úzkych chodieb
  • K dispozícii vo viacerých dekoroch
  • Kombinovateľné s ostatným nábytkom z programu Utah

  

 

Dodatočné parametre

Kategória: Skrinky na topánky
Číslo modelu: 2575-84
Program: Utah
Rozmery (ŠxVxH): 100 x 85 x 19 cm
Farba: biela
Úchytky: kovové
Materiál prednej časti: DTD
Povrch prednej časti: melamínová živica
Materiál korpusu: DTD
Povrch koprusu: melamínová živica

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: