Skrinka na topánky 2576 Utah

Kód: 1303/BIE 1303/KA Zvoľte variant
€375 –14 %
botnik
€375 –14 % €319
Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Zobrazená skrinka na topánky 2576 Utah je vybavená dvomi vyklápacími dvierkami, za ktorými možno do štyroch kovových košov uložiť celkom dvanásť párov topánok. Nábytok je široký 140 cm, vysoký 85 cm a hlboký len 19 cm. Dvoje vyklápacie dvierka sa dajú otvoriť pomocou dlhých tyčových úchytiek vyrobených z kovu s práškovým nástrekom v čiernej farbe. Skrinku je možné zavesiť alebo postaviť (na čierne nábytkové klzáky). Vďaka povrchovej úprave z melamínovej živice je nábytok robustný a nárazuvzdorný a ľahko odvádza vlkosť. Kvalitné ABS hrany poskytujú skrinke na topánky dodatočnú ochranu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Predsieňový rad Utah od spoločnosti Germania presvedčí svojimi extra tenkými skrinkami na topánky, ktoré sú hlboké iba 19 cm. Vďaka nízkej hĺbke sa tento nábytok perfektne hodí do úzkych chodieb. Štyri rôzne varianty skriniek na topánky ponúkajú mnoho dizajnových možností pre individuálne potreby a sú doplnené zodpovedajúcimi vešiakovými stenami a zrkadlami. Všetok nábytok je dostupný v bielej alebo kašmírovej farbe.

Zobrazená skrinka na topánky 2576 Utah je vybavená dvomi vyklápacími dvierkami, za ktorými možno do štyroch kovových košov uložiť celkom dvanásť párov topánok. Nábytok je široký 100 cm, vysoký 85 cm a hlboký len 19 cm. Dvoje vyklápacie dvierka sa dajú otvoriť pomocou dlhých tyčových úchytiek vyrobených z kovu s práškovým nástrekom v čiernej farbe. Skrinku je možné zavesiť alebo postaviť (na čierne nábytkové klzáky). Vďaka povrchovej úprave z melamínovej živice je nábytok robustný a nárazuvzdorný a ľahko odvádza vlkosť. Kvalitné ABS hrany poskytujú skrinke na topánky dodatočnú ochranu.

Zrkadlo 2428 a vešiaková stena 3728 sú k vyrobené tak, aby sa hodili k zobrazenej skrinke na topánky. V sérii Utah sú dostupné aj ďalšie varianty skriniek v rôznych veľkostiach.

Všetok nábytok Germania je vyvinutý a vyrobený v Nemecku. Je dodávaný vrátane montážnej sady (v závislosti od konštrukcie steny je potrebné dokúpiť samostatne len skrutky a hmoždinky).

 

Výhody pre Vás

  • Vyrobené v Nemecku
  • Vysoko kvalitné ABS hrany
  • Povrch z melamínovej živice
  • Kovové koše na topánky
  • Priestor až pre 12 párov topánok
  • Možnosť stojacej i závesnej inštalácie
  • Kovové úchytky
  • Hĺbka len 19 cm - ideálne do úzkych chodieb
  • K dispozícii vo viacerých dekoroch
  • Kombinovateľné s ostatným nábytkom z programu Utah


 

 

 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Skrinky na topánky
Číslo modelu: 2576-84
Program: Utah
Rozmery (ŠxVxH): 140 x 85 x 19 cm
Farba: kašmír
Úchytky: kovové
Materiál prednej časti: DTD
Povrch prednej časti: melamínová živica
Materiál korpusu: DTD
Povrch korpusu: melamínová živica

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: