Skrinka na topánky 3955 Castera

Kód: 316
€369
Skladom

Predsieňový program Castera zapôsobí vo vašom vstupnom priestore pevným dojmom. Je to najmä vďaka dekoru duba navarra, ktorý dodáva nábytku robustný vzhľad. Navyše, pohodlné používanie a technické detaily nábytku v podobe nastaviteľných políc, kvalitných ABS hrán a povrchovej úprave z melamínovej živice zaručia maximálnu spokojnosť. Skrinka na topánky 3955-243 ponúka priestor až pre 16 párov topánok.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Predsieňový program Castera zapôsobí vo vašom vstupnom priestore pevným dojmom. Je to najmä vďaka dekoru duba navarra, ktorý dodáva nábytku robustný vzhľad. Oceníte i pohodlné používanie a technické detaily nábytku.
 
Skrinka na topánky s rozmermi 96 x 109 x 41 cm (Š x V x H) je perfektným doplnkom k zrkadlu 3921-243, vešiakovej stene 3924-243 a šatníkovej skrini 3959-243 z rovnakej série. Vďaka povrchovej úprave z melamínovej živice sa na nábytku nezadržiava vlhkosť. Za dvojitými dvierkami skrinky na topánky sa nachádzajú tri nastaviteľné police. Tie ponúkajú priestor až pre 16 párov topánok. Samozatváracia zásuvka navyše poskytuje ďalší úložný priestor. Kvalitné ABS hrany dodávajú skrinke vysokú povrchovú tvrdosť a dobrú odolnosť proti nárazu.
 
Zobrazená skrinka na topánky, ako i všetky ostatné modely z radu Castera môžu byť použité samostatne alebo vo vzájomnej kombinácii, vďaka ktorej bude váš vstupný priestor zariadený harmonicky. Nábytok presvedčí kvalitným spracovaním a vzhľadom, ale i veľmi dobrým pomerom ceny a výkonu.
 
Všetok nábytok Germania je vyvinutý a vyrobený v Nemecku. Je dodávaný vrátane montážnej sady (v závislosti od konštrukcie steny je potrebné dokúpiť samostatne len skrutky a hmoždinky).

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Skrinky na topánky
Hmotnosť: 44.8 kg
Číslo modelu: 3955-243
Program: Castera
Rozmery (ŠxVxH): 96 x 109 x 41 cm
Farba: dekor duba navarra
Úchytky: kovové
Materiál prednej časti: DTD
Povrch prednej časti: melamínová živica
Materiál korpusu: DTD
Povrch korpusu: melamínová živica

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: