Šatníková skriňa 3959 Castera

Kód: 319
€475
Skladom

Predsieňový program Castera zapôsobí vo vašom vstupnom priestore pevným dojmom. Je to najmä vďaka dekoru duba navarra, ktorý dodáva nábytku robustný vzhľad. Navyše, pohodlné používanie a technické detaily nábytku v podobe nastaviteľných políc, kvalitných ABS hrán, povrchovej úprave z melamínovej živice a voliteľnej vysúvacej šatníkovej tyči zaručia maximálnu spokojnosť s nábytkom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Predsieňový program Castera zapôsobí vo vašom vstupnom priestore pevným dojmom. Je to najmä vďaka dekora dubu navarra, ktorý dodáva nábytku robustný vzhľad. Oceníte i pohodlné používanie a technické detaily nábytku.
 
Šatníková skriňa so svojimi rozmermi 74 x 108 x 41 cm (Š x V x H) je perfektným doplnkom ku skrinke na topánky 3955-243, k vešiakovej stene 3924-243 a k lavici / skrinke na topánky 3957-243 z rovnakej série. Povrchová úprava z melamínovej živice zabezpečuje, aby sa na nábytku nezadržiavala vlhkosť. Za dverami skrine sú tri nastaviteľné police. Tie ponúkajú priestor na oblečenie, tašky, úložné boxy a ďalšie doplnky. Voliteľne si môžete šatník vybaviť aj výsuvnou tyčou na šaty. Samozatváracia zásuvka poskytuje ďalší úložný priestor. Kvalitné ABS hrany dodávajú skrinke vysokú povrchovú tvrdosť a dobrú odolnosť proti nárazu.
 
Zobrazená šatníková skriňa, ako i všetky ostatné modely z radu Castera môžu byť použité samostatne alebo vo vzájomnej kombinácii, vďaka ktorej bude váš vstupný priestor zariadený harmonicky. Nábytok presvedčí kvalitným spracovaním a vzhľadom, ale i veľmi dobrým pomerom ceny a výkonu. 
 
Všetok nábytok Germania je vyvinutý a vyrobený v Nemecku. Je dodávaný vrátane montážnej sady (v závislosti od konštrukcie steny je potrebné dokúpiť samostatne len skrutky a hmoždinky).

Dodatočné parametre

Kategória: Nábytkové programy
Hmotnosť: 65.3 kg
Číslo modelu: 3959-243
Program: Castera
Rozmery (ŠxVxH): 74 x 198 x 41 cm
Farba: dekor duba navarra
Materiál prednej časti: DTD
Povrch prednej časti: melamínová živica, zrkadlo
Materiál korpusu: DTD
Povrch korpusu: melamínová živica

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: