Fracture Wood - drevený dekoračný panel

Kód: 1368/AME 1368/FUM 1368/NAT 1368/OAK Zvoľte variant
€199
Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Zlomok z kolekcie Neo Art Deco: Panely Fracture ponúkajú nadčasovú eleganciu a sú pohodlne zabalené pre jednoduchú inštaláciu. Ideálne pre sofistikované interiérové aplikácie, ktoré stelesňujú podstatu Art Deco.

Detailné informácie

Podrobný popis

Art deco vzniklo vo Francúzsku pred prvou svetovou vojnou a zanechalo nezmazateľnú stopu vo výtvarnom umení, architektúre a dizajne. Bez problémov spája modernosť s remeselnou zručnosťou a bohatými materiálmi a symbolizuje luxus, pôvab a pokrok.

Predstavujeme Zlom: Art Deco: Pocta štýlu Art Deco
Fracture z kolekcie Neo Art Deco stelesňuje podstatu ikonickej éry Art Deco. Panely Fracture, vyrobené s precíznosťou a dôrazom na detail, majú vrchnú vrstvu z prvotriednej drevenej dýhy vo farbách prírodný dub, fumovaný dub, americký orech alebo dub saténový čierny.

Remeselná a materiálová dokonalosť - Panely Fracture sa skladajú z 12 mm čiernej medzivrstvy MDF na podporu konštrukcie, ktorú pre vyváženosť a trvanlivosť dopĺňa základná vrstva z drevenej dyhy. Dokončené transparentným matným F/R lakom vyžarujú sofistikovanosť a rafinovanosť.

Tradícia v modernom štýle - Hoci vzdávajú hold dedičstvu Art Deco, panely Fracture ponúkajú modernú estetiku pre moderné interiéry. Zložité vzory a bohaté textúry zachytávajú ducha tohto hnutia a zároveň dodávajú každému priestoru nádych elegancie.


Rozmery: Panely Fracture sú starostlivo vyrobené s presnými rozmermi 2400x600x13,2 mm. Tento štandardizovaný rozmer zabezpečuje konzistenciu a kompatibilitu pre rôzne interiérové aplikácie.


Pokrytie plochy: S rozmermi 2400x600 mm sa každý panel Fracture rozprestiera na ploche 1,44 m², čo poskytuje dostatočné pokrytie pre rôzne priestorové usporiadania a dizajnové koncepcie. Ich veľkorysé rozmery umožňujú bezproblémovú integráciu do akéhokoľvek interiérového priestoru.


Balenie: Panely Fracture sú pohodlne balené po 2 paneloch v krabici a umožňujú jednoduchú manipuláciu a prepravu. Tento dizajn balenia zabezpečuje nielen ochranu počas prepravy, ale uľahčuje aj efektívnu inštaláciu a poskytuje celkové pokrytie 2,88 m² v jednej krabici.


Zvýšte úroveň svojho interiéru pomocou panelov Fracture - Zažite pôvab štýlu Art Deco s panelmi Fracture z kolekcie Neo Art Deco. Sú ideálne pre architektov, dizajnérov a majiteľov domov, ktorí hľadajú sofistikovanosť a štýl, a stelesňujú ducha pokroku a lesku.

Dodatočné parametre

Kategória: Neo Art Deco kolekcia
Program: Neo Art Deco
Rozmery: 240 x 60 x 1,32 cm
Balenie: 2 panely v balení - 2,88 m2
Povrchová úprava: Priehľadný lak
Farba: American Walnut, Fumed Oak, Natural Oak, Oak – Satin Black

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: