Pojazdný kontajner 4151

Kód: 163/DUB 163/BIE Zvoľte variant
€179
Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Pojazdný kontajner 4151 je perfektnou voľbou pre mobilné skladovacie riešenie v kancelárii. Tento malý kus nábytku je vybavený tromi zásuvkami a ponúka dostatok miesta na dokumenty. So svojimi rozmermi 40 x 58 x 50 cm (ŠxVxH) sa perfektne hodí pod každý pracovný stôl bez toho, aby zaberal veľa miesta. Praktické kolieska možno upevniť ľahkým stlačením zarážok. Okrem vkusného dizajnu presvedčí tento nábytok i funkčnosťou. Pojazdný kontajner je dostupný v dvoch farbách a perfektne sa hodí ku kanceláriám zo série Altino a Lioni.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pojazdný kontajner 4151-261 je perfektnou voľbou pre mobilné skladovacie riešenie v kancelárii. Tento malý kus nábytku je vybavený tromi zásuvkami a ponúka dostatok miesta na dokumenty. Praktické kolieska možno upevniť ľahkým stlačením zarážok. So svojimi rozmermi 40 x 58 x 50 cm (ŠxVxH) sa perfektne hodí pod každý pracovný stôl bez toho, aby zaberal veľa miesta. S nosnosťou hornej police 20 kg a zásuvkami 5 kg je zaujmne nielen svojim dizajnom, ale aj stabilitou.

Biely korpus a tmavé čelá vo farbe čadiča majú industriálny vzhľad. Vo variante s čelami v dekore duba navarra prináša rolovací kontajner útulnosť do vašej kancelárie a dokonale zapadne do kancelárskeho programu Lioni.

Okrem vkusného dizajnu presvedčí tento nábytok aj funkčnosťou. Je vybavený vrstvou melamínovej živice a ABS hranami na hornej i dolnej doske, je robustný a odolný voči poškriabaniu a nárazom.

Všetok nábytok Germania je vyvinutý a vyrobený v Nemecku.

 

Výhody pre Vás:

  • Vyrobené v Nemecku
  • Vysoko kvalitné ABS hrany
  • Povrch z melamínovej živice
  • Trendový industriálny vzhľad

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Pojazdné kontajnery
Číslo modelu: 4151-261
Program: Altino
Rozmery (ŠxVxH): 40 x 57 x 49 cm
Farba: biela / tmavá čadičová
Materiál prednej časti: DTD
Povrch prednej časti: melamínová živica
Materiál korpusu: DTD
Povrch koprusu: melamínová živica

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: