Pojazdný kontajner 4201 Monteria

Kód: 547/BIE 547/DUB Zvoľte variant
€339
Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Elegantný pojazdný kontajner 4201 Monteria so sklenenými čelami i hornou doskou vytvára obdivuhodné akcenty v profesionálnych či domácich kanceláriách. Dostatok úložného priestoru na pracovisku poskytujú tri zásuvky, z ktorých jedna je uzamykateľná. Knihy, poznámky a písacie potreby tak môžu byť chránené pred zvedavými pohľadmi. Pojazdný kontajner má navyše uzamykateľné kolieska, ktoré podčiarkujú flexibilitu a mobilitu nábytku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kancelársky program Monteria od nemeckého výrobcu Germania je elegantným vylepšením vášho pracovného štúdia. Jednoduchej bielej a príjemnému teplému odtieňu dekoru duba navarra dodávajú elegantný vzhľad sklené čelá i horná doska. Celkový dizajn dopĺňajú vkusné chrómové úchytky. ABS hrany a povrchová úprava z melamínovej živice navyše dodávajú nábytku výraznú robustnosť.

Elegantný pojazdný kontajner 4201 Monteria vytvára obdivuhodné akcenty v profesionálnych či domácich kanceláriách. Dostatok úložného priestoru na pracovisku poskytujú tri zásuvky, z ktorých jedna je uzamykateľná. Knihy, poznámky a písacie potreby tak môžu byť elegantne chránené pred zvedavými pohľadmi. Pojazdný kontajner má navyše uzamykateľné kolieska, ktoré podčiarkujú flexibilitu a mobilitu nábytku. Štýlové chrómové úchytky dodávajú pojazdnému kontajneru nielen štýlový vzhľad, ale disponujú aj veľkou úchopovou plochou, ktorá uľahčuje otváranie jednotlivých zásuviek. Všetky zásuvky sú vybavené aj integrovaným samozatváracím mechanizmom.

Mobilný kontajner je dostupný v dvoch rôznych dekoroch. Jeden variant je celý v bielej farbe (model. č. 4201-84), druhý v dekore duba navarra s bielymi čelami a hornou doskou (č. modelu 4201-242).

Pre harmonické zariadenie domácej pracovne skombinujte zobrazený pojazdný kontajner s iným nábytkom z programu Monteria. Skrinky na šanóny (č. modelu 4203-84 a 4205-84), skrinky (č. modelu 4202-84 a 4204-84) a písací stôl (č. výrobku 4201-84) poskytujú dostatok priestoru pre množstvo pracovných materiálov. Ale aj ako solitér vyzerá tento nábytok výborne.

Všetok nábytok Germania je vyvinutý a vyrobený v Nemecku.

 

Výhody pre Vás:

 • Vyrobené v Nemecku
 • Povrch z melamínovej živice
 • Vysoko kvalitné ABS hrany
 • Sklenené čelá
 • Sklenená horná doska
 • Tvrdené bezpečnosné sklo
 • Uzamykateľná zásuvka
 • Samozatvárací mechanizmus
 • Kolieska
 • Chrómové úchytky
 • Kombinovateľné s ostatným nábytkom z programu Monteria
 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Pojazdné kontajnery
Číslo modelu: 4201-84
Program: Monteria
Rozmery: 40 x 55 x 50 cm
Farba: biela
Úchytky: chrómové
Materiál prednej časti: DTD
Povrch prednej časti: melamínová živica, tvrdené bezpečnostné sklo
Materiál korpusu: DTD
Povrch korpusu: melamínová živica

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: