Pojazdný kontajner 4257 Pasadena

Kód: 634
€295
Skladom

Elegantný pojazdný kontajner 4257 Pasadena vytvára obdivuhodné akcenty v profesionálnej i domácej kancelárii. Tri zásuvky, z ktorých horná je uzamykateľná, poskytujú dostatok úložného priestoru na pracovisku. Knihy, poznámky a písacie potreby môžu byť elegantne chránené pred zvedavými pohľadmi. Kombinácia nadčasového dekoru v prevedení grafit/biela a jemne vypracovaných dvojitých hrán dáva tomuto kusu nábytku osobitý dizajn.

Detailné informácie

Podrobný popis

V kancelárskom programe Pasadena sa dokonale snúbi funkčnosť a moderný dizajn. Nábytok, ktorý vynikne v profesionálnom prostredí aj v domácej kancelárii, zaujme nadčasovou kombináciou dekorov grafit/biela a svoj osobitý dizajn získava z jemne vypracovaných dvojitých hrán. Tenké línie s hrúbkou 8 mm dodávajú nábytku punc jedinečnosti. Všetky modely sú potiahnuté melamínovou živicou, ktorá zabezpečuje ľahké odvádzanie vlhkosti.

Elegantný mobilný kontajner 4257-569 Pasadena vytvára obdivuhodné akcenty v profesionálnej i domácej kancelárii. Tri zásuvky, z ktorých horná je uzamykateľná, poskytujú dostatok úložného priestoru na pracovisku. Knihy, poznámky a písacie potreby môžu byť elegantne chránené pred zvedavými pohľadmi. Pojazdný kontajner má navyše štyri kolieska, z ktorých dve sú uzamykateľné, čo podčiarkuje flexibilitu a mobilitu nábytku. Štýlové kovové úchytky v matnej striebornej farbe dodávajú tomuto mobilnému kontajneru nielen elegantný vzhľad, ale vytvárajú aj veľkú úchopovú plochu, ktorá uľahčuje otváranie jednotlivých zásuviek. Všetky zásuvky sú vybavené aj integrovaným samozatváracím mechanizmom.

Pre harmonické zariadenie v domácej kancelárii skombinujte zobrazený pojazdný kontajner s ďalším nábytkom z programu Pasadena. Knižnice (model č. 4261 a 4258), rozdeľovače políc (model č. 4284 a 4285), písacie stoly (model č. 4252-613 a 4188) a skrinky (model č. 4260 a 4263) v dekore grafit/biela vytvoria uprataný priestor pre množstvo pracovných materiálov. Jednotlivé modely však vyniknú i ako solitéry.

Všetok nábytok Germania je vyvinutý a vyrobený v Nemecku.

Výhody pre Vás:

  • Vyrobené v Nemecku
  • Vysoko kvalitné ABS hrany
  • Povrch z melamínovej živice
  • Samozatváracie zásuvky
  • Kolieska (dve z nich sú uzamykateľné)
  • Kovové úchytky v matnej striebornej farbe
  • Horná zásuvka uzamykateľná
  • Jemne vypracované dvojité hrany
  • Kombinovateľné s ostatným nábytkom z programu Pasadena

Dodatočné parametre

Kategória: Pojazdné kontajnery
Hmotnosť: 20.23 kg
Číslo modelu: 4257-569
Program: Pasadena
Rozmery (ŠxVxH): 42 x 54 x 49 cm
Farba: grafitová/biela
Úchytky: kovové
Materiál prednej časti: DTD
Povrch prednej časti: melamínová živica
Materiál korpusu: DTD
Povrch koprusu: melamínová živica

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: