Pojazdný kontajner 4239 Agenda

Kód: 124/SVE 124/DUB Zvoľte variant
€339
Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Pojazdný kontajner 4239 Agenda je vybavený štyrmi zásuvkami, z ktorých druhá zhora je uzamykateľná. V hornej zásuvke je priehradka na drobnosti, takže aj tie najmenšie kancelárske potreby možete mať úhľadne uložené. Štyri kolieska, z ktorých dve sú uzamykateľné, zaisťujú, že nábytok je mobilný a stabilný. Všetky zásuvky sú vybavené soft-close technológiou jemného zatvárania.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kancelárske programy Agenda a Agenda Home od výrobcu Germania sú novými profesionálmi vo vašej kancelárii. Či už v domácej kancelári alebo profesionálnej, tieto programové rady presvedčia vo všetkých smeroch. Sú vybavené mechanicky i elektricky výškovo nastaviteľnými stolmi. Vytvárajú praktický úložný priestor a vďaka šikovným rohovým kombináciám sa vždy prispôsobia priestorovým podmienkam. Program Agenda je dostupný v svetlo sivej farbe. Otvorené knižnice, ktoré sú voliteľne dostupné v grafitovej alebo rubínovo červenej farbe, vytvárajú zaujímavé akcenty.  Program Agenda Home je vyrobený v grafite s kontrastmi duba grandson. Všetky modely majú ABS hrany a melamínový povrch, vďaka ktorým sa na nich nedrží vlhkosť.

Pojazdný kontajner 4239 Agenda disponuje štyrmi zásuvkami, z ktorých druhá zhora je uzamykateľná. V hornej zásuvke je priehradka na drobnosti, takže aj tie najmenšie kancelárske potreby možete mať úhľadne uložené. Štyri kolieska, z ktorých dve sú uzamykateľné, zaisťujú, že nábytok je mobilný a stabilný zároveň. Všetky zásuvky sú vybavené soft-close technológiou jemného zatvárania. Vzhľad kontajnera šikovne dotvárajú štyri úchytky z práškovo lakovaného kovu s jemnou perleťovou štruktúrou v grafitovej farbe.

Nábytok je k dispozícii v dvoch rôznych dekoroch: jeden vo svetlosivej farbe, aby ladil s radom Agenda (č. moelu 4239-69) a druhý v grafitovom prevedení s horným panelom a čelami v dekore duba grandson (model č. 3239-564 ), ktoré sa zhodujú s radom Agenda Home.

K pojazdnému kontajneru sú k dispozícii tieto varianty stola: mechanicky výškovo nastaviteľný stôl (č. modelu 4240), zodpovedajúci 90-stupňový prídavný stôl (model č. 4241), elektricky výškovo nastaviteľný stôl v dvoch šírkach (model č. 4242 a 4244), rohový písací stôl (č. modelu 8513) a rohový písací stôl s integrovaným úložným priestorom (4243-564). Ďalej je k dispozícii i úložný nábytok: skrinka s dvierkami (model č. 4232), skrinka s dvierkami a zásuvkami (model č. 4233), vysoká skrinka s dvomi dvierkami a dvomi otvorenými priehradkami (model č. 4236), vysoká skrinka s dvierkami (č. modelu 4237), ako aj úzke a široké knižnice v rôznych výškach (č. modelu 4230, 4231, 4234 a 4235).

Všetok nábytok Germania je vyvinutý a vyrobený v Nemecku.

 

Výhody pre Vás:

  • Vyrobené v Nemecku
  • Kvalitné ABS hrany
  • Povrch z melamínovej živice
  • Práškovo lakované kovové úchytky
  • Štyri kolieska, z toho dve uzamykateľné
  • Uzamykateľná zásuvka
  • Priehradka na drobnosti
  • Zásuvky so samozatváracím mechanizmom
  • Kombinovateľné s ostatným nábytkom z programov Agenda a Agenda Home

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Pojazdné kontajnery
Číslo modelu: 4239-69
Program: Agenda
Rozmery (ŠxVxH): 42 x 61 x 49 cm
Úchytky: kovové
Farba: svetlo sivá
Materiál prednej časti: DTD
Povrch prednej časti: melamínová živica
Materiál korpusu: DTD
Povrch korpusu: melamínová živica

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: