Skrinka 4204 Monteria

Kód: 1210/BIE 1210/DUB Zvoľte variant
€465
Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Elegantná skrinka 4204 Monteria vďaka dvierkam s tvrdeným bezpečnostným sklom vytvára obdivuhodné akcenty v profesionálnej i domácej kancelárii. Za dvierkami sa ukrývajú štyri police, ktoré poskytujú dostatok úložného priestoru na pracovisku. Dvojité dvierka sú uzamykateľné, elegantne tak chránia knihy, poznámky, dokumenty a písacie potreby pred zvedavými pohľadmi. Chrómové úchytky dodávajú tomuto kusu nábytku nielen štýlový vzhľad, ale disponujú aj veľkou úchopovú plochu, ktorá uľahčuje otváranie dvierok. Všetky dvere sú vybavené integrovaným tlmením.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kancelársky program Monteria od nemeckého výrobcu Germania je elegantným vylepšením vášho pracovného štúdia. Jednoduchej bielej ako i príjemnému teplému odtieňu dekoru duba navarra dodávajú elegantný vzhľad sklené čelá i horná doska. Celkový dizajn dopĺňajú vkusné chrómové úchytky. ABS hrany a povrchová úprava z melamínovej živice navyše dodávajú nábytku výraznú robustnosť.

Jednoduchá skrinka 4204 Monteria vytvára obdivuhodné akcenty v profesionálnej i domácej kancelárii. Za dvierkami sa ukrývajú štytri police, ktoré poskytujú dostatok úložného priestoru na pracovisku. Dvojité dvierka sú uzamykateľné, elegantne tak chránia knihy, poznámky, dokumenty a písacie potreby pred zvedavými pohľadmi. Chrómové úchytky dodávajú tomuto kusu nábytku nielen štýlový vzhľad, ale disponujú aj veľkou úchopovou plochou, ktorá uľahčuje otváranie dvierok. Všetky dvere sú vybavené integrovaným tlmením.

Skrinka je dostupná v dvoch rôznych dekoroch. Jedna verzia je celá v bielej farbe (č. modelu 4204-84), druhá v dekore duba navarra s bielymi sklenenými čelami (č. modelu 4204-242).

Ak máte na uskladnenie viac kancelárskych potrieb, oplatí sa pozrieť aj skrinku 4202 z rovnakej série. S výškou 120 cm ponúka ďalší úložný priestor pre vašu pracovňu.

Pre harmonické zariadenie domácej pracovne skombinujte zobrazenú skrinku s iným nábytkom z programu Monteria. Skrinky na šanóny (č. modelu 4203 a 4205), mobilný kontajner (č. modelu 4201) a písací stôl (č. výrobku 4200) poskytujú dostatok priestoru pre množstvo pracovných materiálov. Nábytok vyzerá skvele i ako solitér.

Všetok nábytok Germania je vyvinutý a vyrobený v Nemecku. Je dodávaný vrátane montážnej sady (v závislosti od konštrukcie steny je potrebné dokúpiť samostatne len skrutky a hmoždinky).

 

Výhody pre Vás:

  • Vyrobené v Nemecku
  • Povrch z melamínovej živice
  • Vysoko kvalitné ABS hrany
  • Sklenené čelá
  • Tvrdené bezpečnosné sklo
  • Uzamykateľné dvierka
  • Tlmené dovieranie dvierok
  • Chrómové úchytky
  • Kombinovateľné s ostatným nábytkom z programu Monteria
 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Nábytkové programy
Číslo modelu: 4204-84
Program: Monteria
Rozmery: 80 x 196 x 37 cm
Farba: Biela / dub
Úchytky: chrómové
Materiál prednej časti: DTD
Povrch prednej časti: melamínová živica, tvrdené bezpečnostné sklo
Materiál korpusu: DTD
Povrch koprusu: melamínová živica

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: