Vysoká skrinka 4237 Agenda

Kód: 103/SVE 103/DUB Zvoľte variant
€415
Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Vysoká skrinka 4237 Agenda je vybavená dvomi tlmenými uzamykateľnými dverami. Za nimi sú štyri police, ktoré možno individuálne nastaviť podľa výšky šanónov. Dve kovové úchytky s práškovým nástrekom s jemnou perleťovou štruktúrou v grafitovej farbe dotvárajú celkový vzhľad skrinky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kancelárske programy Agenda a Agenda Home od výrobcu Germania sú novými profesionálmi vo vašej kancelárii. Či už v domácej kancelári alebo profesionálnej, tieto programové rady presvedčia vo všetkých smeroch. Sú vybavené mechanicky i elektricky výškovo nastaviteľnými stolmi. Vytvárajú praktický úložný priestor a vďaka šikovným rohovým kombináciám sa vždy prispôsobia priestorovým podmienkam. Program Agenda je dostupný v svetlo sivej farbe. Otvorené knižnice, ktoré sú voliteľne dostupné v grafitovej alebo rubínovo červenej farbe, vytvárajú zaujímavé akcenty.  Program Agenda Home je vyrobený v grafite s kontrastmi duba grandson. Všetky modely majú ABS hrany a melamínový povrch, vďaka ktorým sa na nich nedrží vlhkosť.

Vysoká skrinka 4237 Agenda je vybavená dvomi tlmenými uzamykateľnými dverami. Za nimi sú štyri police, ktoré možno individuálne nastaviť podľa výšky šanónov. Dve kovové úchytky s práškovým nástrekom s jemnou perleťovou štruktúrou v grafitovej farbe dotvárajú celkový vzhľad skrinky.

Nábytok je dostupný v dvoch rôznych dekoroch: v svetlo sivej farbe, zodpovedajúcej radu Agenda (č. modelu 4237-69) a v grafitovej farbe s horným panelom a čelami dekore duba grandson (model č. 4237-564), ktoré zodpovedajú programu Agenda Home.

V programoch Agenda a Agenda Home sú k dispozícii aj tieto varianty stolov: mechanicky výškovo nastaviteľný stôl (č. modelu 4240), zodpovedajúci 90-stupňový prídavný stôl (model č. 4241), elektricky výškovo nastaviteľný stôl v dvoch šírkach (model č. 4242 a 4244), rohový písací stôl (č. modelu 8513) a rohový písací stôl s integrovaným úložným priestorom (4243-564). Ďalej je k dispozícii i úložný nábytok: pojazdný kontajner (model č. 4239), menšia skrinka (model č. 4232), skrinka s dvomi dvierkami a dvomi zásuvkami (model č. 4233), vysoká skrinka s dvomi dvierkami a s dvomi otvorenými priehradkami (č. modelu 4236), ako aj úzke a široké knižnice v rôznych výškach (č. modelu 4230, 4231, 4234 a 4235).

Všetok nábytok Germania je vyvinutý a vyrobený v Nemecku. Je dodávaný vrátane montážnej sady (v závislosti od konštrukcie steny je potrebné dokúpiť samostatne len skrutky a hmoždinky).

 

Vaše výhody:

  • Vyrobené v Nemecku
  • Kvalitné ABS hrany
  • Povrch z melamínovej živice
  • Kovové úchytky s práškovým nástrekom
  • Tlmenie dvierok
  • Nastaviteľné police
  • Uzamykateľné dvierka
  • Kombinovateľné s ostatným nábytkom z programov Agenda a Agenda Home

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Skrinky a knižnice
Číslo modelu: 4237-69
Program: Agenda
Rozmery (ŠxVxH): 80 x 197 x 40 cm
Farba: svetlo sivá
Úchytky: kovové
Materiál prednej časti: DTD
Povrch prednej časti: melamínová živica
Materiál korpusu: DTD
Povrch koprusu: melamínová živica

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: