Skrinka 4263 Pasadena

Kód: 625
€389
Skladom

Za dvomi dvierkami skrinky 4263 Pasadena sa ukrývajú štyri police, ktoré poskytujú dostatok úložného priestoru na pracovisku. Štýlové kovové úchytky v striebornom matnom prevedení dodávajú tomuto nábytku nielen elegantný vzhľad, ale vytvárajú aj veľkú plochu úchytu, ktorá uľahčuje otváranie dvierok. Kombinácia nadčasového dekoru grafit/biela a jemne vypracovaných dvojitých hrán dáva tejto skrinke osobitý dizajn.

Detailné informácie

Podrobný popis

V kancelárskom programe Pasadena sa dokonale snúbi funkčnosť a moderný dizajn. Nábytok, ktorý vynikne v profesionálnom prostredí aj v domácej kancelárii, zaujme nadčasovou kombináciou dekorov grafit/biela a svoj osobitý dizajn získava z jemne vypracovaných dvojitých hrán. Tenké línie s hrúbkou 8 mm dodávajú nábytku punc jedinečnosti. Všetky modely sú potiahnuté melamínovou živicou, ktorá zabezpečuje ľahké odvádzanie vlhkosti.

Dvoje dvierka skrinky 4263 Pasadena ukrývajú štyri police, ktoré poskytujú dostatok úložného priestoru na pracovisku. Štýlové kovové úchytky v matnej striebornej farbe dodávajú tomuto nábytku nielen elegantný vzhľad, ale vytvárajú aj veľkú plochu na uchopenie, ktorá uľahčuje otváranie dvierok. Všetky dvere sú zároveň vybavené integrovaným mechanizmom jemného zatvárania.

Pre harmonické zariadenie kancelárie skombinujte zobrazenú skrinku s iným nábytkom z programu Pasadena. Ďalšia skrinka (model č. 4260), knižnice (model č. 4258 a 4261) so zodpovedajúcimi rozdeľovačmi políc (modely č. 4258 a 4285), pojazdný kontajner (model č. 4257) a písacie stoly (model 4252-613 a 4188) v dekore grafit/biela vytvoria uprataný priestor pre množstvo pracovných materiálov. Jednotlivé modely však vyniknú i ako solitéry.

Všetok nábytok Germania je vyvinutý a vyrobený v Nemecku. Je dodávaný vrátane montážnej sady (v závislosti od konštrukcie steny je potrebné dokúpiť samostatne len skrutky a hmoždinky).

Výhody pre Vás:

  • Vyrobené v Nemecku
  • Vysoko kvalitné ABS hrany
  • Kovové úchytky v matnej striebornej farbe
  • Tlmené dovieranie dvierok
  • Povrch z melamínovej živice
  • Jemne vypracované dvojité hrany
  • Kombinovateľné s ostatným nábytkom z programu Pasadena

Dodatočné parametre

Kategória: Nábytkové programy
Hmotnosť: 59.01 kg
Číslo modelu: 4263-569
Program: Pasadena
Rozmery (ŠxVxH): 75 x 196 x 40 cm
Farba: grafitová/biela
Úchytky: kovové
Materiál prednej časti: DTD
Povrch prednej časti: melamínová živica
Materiál korpusu: DTD
Povrch koprusu: melamínová živica

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: